🚨 اخبار ارز دیجیتال

معاملات EigenLayer Point در اولین صرافی CEX BIT آغاز می شود

فهرست

  • BIT Exchange اولین CEX است که بازار EigenLayer Points را ارائه می دهد
  • تعداد افرادی که EigenLayer Points واریز کردند از ۱۰۰۰۰۰ فراتر رفت

با افزایش هیجان در مورد رویداد بالقوه ایجاد توکن EigenLayer، که توسط یک سری ایردراپ های موفقیت آمیز در سال ۲۰۲۳ تقویت می شود، گزینه جدیدی برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال که به مزایای TGE علاقه مند هستند، پدیدار شده است. مشتریان تبادل BIT در حال حاضر می توانند EigenLayer Points را به صورت یکپارچه مبادله کنند.

BIT Exchange اولین CEX است که بازار EigenLayer Points را ارائه می دهد

طبق اعلام رسمی تیم صرافی BIT، برترین پلتفرم معاملاتی متمرکز ارزهای دیجیتال اولین بازار مبتنی بر صرافی را برای EigenLayer Points راه‌اندازی کرده است. بنابراین، علاقه مندان EigenLayer می توانند برخلاف توکن های معمولی بدون نیاز به تعامل با صرافی های غیرمتمرکز، آنها را خریداری و بفروشند.

معامله جفت ELP/USDT در ۱۵ آوریل ۲۰۲۴ راه اندازی شد. این تیم تاکید کرد که چنین آزمایش جسورانه ای روش جدیدی برای پذیرندگان اولیه برای دسترسی به اکوسیستم EigenLayer قبل از رویداد ایجاد توکن مورد انتظار است.

از اواسط آوریل ۲۰۲۴، EigenLayer دومین پروتکل بزرگ بلاک چین TVL است. مشتریان آن در مجموع ۱۲.۲ میلیارد دلار به اکوسیستم آن تزریق کرده اند.

برنامه EigenLayer Points به عنوان ابزاری برای پاداش دادن به اولین شرکت کنندگان ماشین تجدید ارزیابی برای فعالیت هایشان معرفی شد. به جای جوایز ارزهای دیجیتال، EigenLayer تصمیم گرفت برای بازگرداندن توکن‌های سهام مایع (LST) در پلتفرم خود، امتیاز به عنوان پاداش بدهد.

بنابراین تبادل BIT اولین تلاش برای تقویت هم افزایی بین اکوسیستم تبادل متمرکز (CEX) و پروتکل خرید مجدد پیشرو در صنعت است.

تعداد افرادی که EigenLayer Points واریز کردند از ۱۰۰۰۰۰ فراتر رفت

LAN، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل BIT Exchange، طراحی نوآورانه پیشنهاد جدید را برجسته می کند و از دامنه فرصت هایی که برای معامله گران و سرمایه گذاران باز می کند هیجان زده است:

راه اندازی بازار EigenLayer Points (ELP) نقطه عطف مهمی برای BIT و جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال است. ما خوشحالیم که به کاربران خود این فرصت را می دهیم تا با پروتکل های جدید و نوآورانه مانند EigenLayer تعامل داشته باشند و در مراحل اولیه یک برنامه جدید و برجسته DeFi شرکت کنند.

فعالان بازار با علاقه آشکار از گزینه جدید استقبال کردند. حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته از ۳۲۹۰۰۰ دلار فراتر رفته و همچنان در حال افزایش است.

در همین حال، داده‌ها می‌گویند که بیش از ۱۰۷۰۰۰ سپرده‌گذار منحصربه‌فرد تاکنون اکوسیستم بازسازی EigenLayer را امتحان کرده‌اند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا