اخبار ارز دیجیتال

مدیر اجرایی ConsenSys می گوید تغییرات در طراحی اقتصادی بر ارزش ETH پس از ادغام تأثیر می گذارد

Lex Sokolin گفت که پروژه‌های پس از Merge DeFi باید با بازده ارائه شده توسط پروتکل اصلی ETH رقابت کنند.

با نزدیک شدن به ادغام اتریوم، بسیاری در مورد پیامدهای اقتصادی آن گمانه زنی می کنند. لکس سوکولین، اقتصاددان ارشد ConsenSys، برای ارائه دید واضح‌تری برای کسانی که انتظار یک ارتقاء بزرگ را دارند، بینش‌های خود را در مصاحبه‌ای با Cointelegraph به اشتراک گذاشت.

کارشناسان در مورد تأثیر EMerge بر کاربران، توسعه دهندگان و مشاغل بحث کردند. علاوه بر این، سوکولین برخی از تصورات غلط در مورد Merge را برطرف کرد و توضیح داد که چگونه پیشرفت‌های جدید بر قیمت اتر (ETH) تأثیر می‌گذارد.

در سطح کاربر، The Economist گفت که کاربر معمولی می‌تواند از زنجیره به طور معمول استفاده کند، اما یکی از پیامدهای کلیدی برای کاربران پس از ادغام این است که روشی کم‌خطر برای به اشتراک گذاشتن ETH خواهد بود. بله، او توضیح داد.

“در حال حاضر، شرط بندی در زنجیره فانوس دریایی خطر عدم ادغام را دارد.

با توجه به تأثیر بر تجارت و توسعه دهندگان، کارشناسان به اشتراک گذاشتند که ادغام ممکن است نرخ بهره را در سراسر فضای Web3 از طریق بازده ETH استاندارد کند. سوکولین گفت که این می تواند نیاز به پروژه های مهندسی مالی سوداگرانه را از بین ببرد.

ما انتظار داریم ریسک پروژه‌ها و فرصت‌های کسب‌وکار در مقابل صرفاً شرط‌بندی ETH بر اساس ریسک ارزیابی شود.»

این همچنین می تواند تأثیر قابل توجهی بر فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) داشته باشد، زیرا محصولات باید با بازده ارائه شده توسط پروتکل های اصلی رقابت کنند. او افزود: «در نتیجه، باید هزینه فرصت برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال بازدهی هستند، در جایی که بازار در حال بلوغ است و ریسک بسیار زیاد است، وجود داشته باشد.

وقتی از این کارشناس درباره انتظارات و تصورات نادرست مردم درباره ادغام پرسیده شد، این کارشناس تاکید کرد که هنوز قیمت گاز را کاهش نمی دهد یا توان عملیاتی عظیم را حل نمی کند. پس از این، سوکولین گفت ادغام یکی از روایات کمتر مطلوب Web3 را حذف می کند: موضوع تأثیر ESG.

مربوط: Coinbase سپرده گذاری و برداشت توکن ETH و ERC-20 را در طول ادغام اتریوم متوقف می کند

با توجه به تأثیر ادغام بر قیمت اتر، اقتصاددانان معتقدند که تمام پیشرفت‌های فناوری به نوعی بر ارزش اتریوم تأثیر می‌گذارند. به گفته سوکورین، تغییرات در اقتصاد کریپتو در پروتکل به طور طبیعی بر عرضه و ارزش دارایی ها تأثیر می گذارد. وی افزود: با این حال، باید دید که بازار در نهایت چگونه قیمت‌ها را در رابطه با رویدادهای کلان اقتصادی کلان تعیین می‌کند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا