اخبار ارز دیجیتال

dYdX 6.52 میلیون توکن به ارزش 14 میلیون دلار را برای خزانه داری و جوایز جامعه باز می کند

از این تعداد، 2.49 میلیون توکن DYDX به ارزش 5.36 میلیون دلار به خزانه داری جامعه تخصیص خواهد یافت. وزارت خزانه‌داری کمک‌های بلاعوض، طرح‌های اجتماعی، و استخراج نقدینگی را از جمله برنامه‌های دیگر تأمین می‌کند.

پلتفرم صرافی غیرمتمرکز (DEX) dYdX، توکن های DYDX (DYDX) به ارزش 14.02 میلیون دلار را که به خزانه داری جامعه و پاداش برای معامله گران و ارائه دهندگان نقدینگی اختصاص داده شده است، باز می کند.

در 29 آگوست، dYdX 6.52 میلیون توکن خود را منتشر خواهد کرد که 3.76 درصد از عرضه در گردش DYDX را تشکیل می دهد. از این تعداد، 2.49 میلیون توکن DYDX به ارزش 5.36 میلیون دلار به خزانه داری جامعه تخصیص خواهد یافت. وزارت خزانه‌داری کمک‌های بلاعوض، طرح‌های اجتماعی، و استخراج نقدینگی را از جمله برنامه‌های دیگر تأمین می‌کند.

رویداد بازگشایی قفل dYdX آینده. منبع: token.unlocks.app

4.03 توکن DYDX باقیمانده بین پاداش های ارائه دهنده نقدینگی (1.15 میلیون توکن به ارزش 2.47 میلیون دلار) و پاداش های معاملاتی (2.88 میلیون توکن به ارزش 6.18 میلیون دلار) تقسیم می شود.

تخصیص بودجه کامل به dYdX. منبع: token.unlocks.app

dYdX یک رویداد باز کردن قفل مشابه را در 1 آگوست با همان تخصیص بودجه انجام داد. طبق داده‌های تخصیص کامل dYdX از TokenUnlocks، سرمایه‌گذاران بالاترین تخصیص را با 27.7 درصد دارند، پس از آن پاداش‌های معاملاتی و صندوق‌های اجتماعی به ترتیب با 20.2 درصد و 16.2 درصد قرار دارند.

پیشرفت باز کردن قفل کلی dYdX. منبع: token.unlocks.app

DYDX تا 1 میلیارد توکن عرضه می کند که بیش از 75٪ از توکن ها همانطور که در بالا نشان داده شده است قفل شده اند.

مربوط: dYdX Exchange «کاملاً غیرمتمرکز» نسخه 4 Testnet را راه‌اندازی می‌کند

بنیانگذار dYdX آنتونیو جولیانو اخیراً کارآفرینان رمزارز را تشویق کرد تا بازارهای خارج از ایالات متحده را کشف کنند.

جولیانو تاکید کرد که استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال می‌توانند با سرعت بیشتری در بازارهای دوستانه خارج از کشور گسترش پیدا کنند.

سازندگان ارزهای دیجیتال باید فعلا از خدمات رسانی به مشتریان ایالات متحده صرف نظر کنند و سعی کنند در عرض 5 تا 10 سال دوباره وارد شوند. PMF را پیدا کنید. [product market fit]سپس با قدرت بیشتری برگرد. ”

از آنجایی که دولت ایالات متحده همچنان از وضع مقررات ارزهای دیجیتال خودداری می کند، جولیانو پیشنهاد کرد که بخش کریپتو باید بیشتر رشد کند تا نفوذ بیشتری بر سیاست ایالات متحده داشته باشد.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شودنویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا