اخبار ارز دیجیتال

دبی مقررات بازاریابی کریپتو را برای محافظت بهتر از سرمایه گذاران صادر می کند

تنظیم کننده جدید دارایی های رمزنگاری شده دبی برای محافظت از سرمایه گذاران به شفافیت و شفافیت بیشتری از سوی بازاریابان و مروجین در صنعت نیاز دارد.

همانطور که دبی با یک برنامه مجوز جدید برای ارائه دهندگان خدمات ارزهای دیجیتال پیش می رود، تنظیم کننده های محلی قوانین بازاریابی و تبلیغات بیشتری را برای این صنعت معرفی می کنند.

طبق گزارش ها، سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی (VARA) دستورالعمل های نظارتی جدیدی را در مورد بازاریابی، تبلیغات و ترویج دارایی های مجازی در ۲۵ آگوست منتشر کرده است.

خبرگزاری محلی گلف نیوز گزارش داد، در قوانین، VARA به همه اشکال توسعه، ارتباطات و تبلیغات، انتشار اطلاعات، ایجاد آگاهی، تعامل با مشتری و درخواست سرمایه گذار اشاره دارد.

این دستورالعمل ها همه ارتباطات و نهادهای مرتبط با دارایی های مجازی را پوشش می دهد که اطلاعات را در وب سایت های رسانه ای مستقر در دبی، پلت فرم های جستجو و کانال های عمومی آنلاین و آفلاین با هدف مشتریان در بازار دبی منتشر می کنند.

طبق گزارش‌ها، این قانون از همه ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی محلی (VASP)، از جمله پلت‌فرم‌های تبلیغاتی، می‌خواهد که قصد تبلیغات خود را آشکارا نشان دهند تا از صحت واقعی اطمینان حاصل کنند و مشتریان بالقوه را گمراه نکنند. من همچنین درخواست می‌کنم که

VARA با اشاره به اینکه دستورالعمل های جدید مربوط به مجوز حداقل محصول قابل دوام (MVP) متمرکز بر رمزنگاری دبی است، گفت:

“از آنجا که این مقررات به طور خاص به فعالیت های بازاریابی و ارتباطی قبل از شروع فعالیت دارندگان مجوز MVP می پردازد، انتشار اطلاعات و درخواست مصرف کننده در بازار انبوه از منافع جامعه محافظت می کند. این طراحی شده است.”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، صرافی رمزنگاری FTX Sam Bankman-Fried یکی از اولین صرافی هایی است که مجوز MVP VARA را از طریق شرکت تابعه محلی خود FZE در جولای ۲۰۲۲ دریافت کرد. این مجوز به FZE اجازه داد تا به طور کامل یک VASP را در منطقه راه اندازی کند.

مربوط: MAS سنگاپور شرکت های رمزنگاری را پیش از مقررات جدید بررسی می کند: گزارش

دستورالعمل‌های VARA با برنامه‌های جدید ابوظبی برای راه‌اندازی استراتژی دارایی‌های رمزنگاری و بلاک چین که با استراتژی کلی اقتصادی ابوظبی همسو است، منتشر شده است. در ۲۵ آگوست، کمیسیون بلاک چین و دارایی های مجازی ابوظبی اولین جلسه خود را برای بحث در مورد استراتژی ها برگزار کرد.

VARA دبی که در مارس ۲۰۲۲ تأسیس شد، مسئول صدور مجوز و تنظیم کلیه VASPها در مناطق ویژه توسعه یافته و مناطق آزاد امارات است، به استثنای مرکز مالی بین المللی دبی. این تنظیم کننده که به خاطر برنامه های نظارتی صنعت جاه طلبانه اش شناخته می شود، در ماه می زمینی را برای دنیای واقعیت مجازی The Sandbox خریداری کرد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا