اخبار ارز دیجیتال

دبی به دفتر Blockchain.com اعطا می کند تائید نظارتی دفتر: گزارش

تنظیم‌کننده دارایی‌های رمزنگاری دبی قبلاً شرکت‌های تابعه Crypto.com، OKX و FTX را برای ارائه خدمات مرتبط با رمزنگاری در امارت تأیید کرده بود.

کیف پول بلاک چین و پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال Blockchain.com گزارش‌ها تاییدیه نظارتی را از سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی دبی (VARA) دریافت کرده است.

بر اساس گزارش روز جمعه رویترز، VARA قراردادی را امضا کرده است که به Blockchain.com اجازه می دهد دفتری در دبی باز کند. این شرکت رمزنگاری در حال حاضر دفاتر متعددی در آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی و سنگاپور دارد.

از زمانی که شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، نخست‌وزیر و حاکم دبی در ماه مارس اعلام کرد که یک تنظیم‌کننده ارزهای دیجیتال و قوانین همراه آن ایجاد شده است، VARA در Crypto.com مشارکت داشته است، OKX و FTX شرکت تابعه خود را برای ارائه خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال در این کشور تأیید کرده است. امارت در ماه ژوئیه، Al Maktoum همچنین استراتژی Metaverse خود را راه اندازی کرد که هدف آن ایجاد بیش از 40000 شغل مجازی تا سال 2030 در دبی است.

مربوط: از دره تا واحه: اتحادیه های ارز دیجیتال سوئیس و دبی با یکدیگر همکاری می کنند

Blockchain.com مستقر در لندن، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های زیرساخت بیت‌کوین (BTC)، همچنین به دنبال تایید مقررات در ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و هلند است. در ماه آگوست، اداره پول جزایر کیمن رسماً Blockchain.com را برای راه اندازی یک صرافی و ارائه خدمات نگهبانی تأیید کرد. ارزش این شرکت رمزنگاری پس از یک دور تأمین مالی در ماه مارس، 14 میلیارد دلار است. گفته می شود که

کوین تلگراف با Blockchain.com تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا