🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش نویس لایحه استیبل کوین ایالات متحده استیبل کوین های جدید آرگوس را به مدت دو سال ممنوع می کند

بنا بر گزارش ها، تعریف این لایحه «استیبل کوین های ذاتی وثیقه شده» را پوشش می دهد که برای حفظ ثبات قیمت به ارزش یک ارز رمزنگاری متصل از همان سازنده متکی هستند.

لایحه ای از مجلس ایالات متحده، استیبل کوین های الگوریتمی جدیدی مانند Terra Classic USD (USTC) را که در اوایل امسال از دلار آمریکا جدا شده بود، به مدت دو سال ممنوع کرد و باعث سرایت بازار ارزهای دیجیتال گسترده شد.

بر اساس پیش‌نویس فعلی لایحه‌ای که بلومبرگ به دست آورده است، این لایحه ایجاد یا انتشار «کوین‌های پایدار با وثیقه ذاتی» جدید را جرم انگاری می‌کند.

با این حال، این قانون شامل یک مهلت دو ساله برای ارائه دهندگان استیبل کوین الگوریتمی موجود می‌شود تا مدل‌های خود را تغییر دهند و پیشنهادات خود را به گونه‌ای متفاوت وثیقه کنند.

این تعریف بنا بر گزارش‌ها بر ارزش یک دارایی مجازی دیگر از همان سازنده برای حفظ قیمت آن متکی است و این قابلیت را دارد که با قیمتی ثابت تبدیل، بازخرید یا بازخرید شود. گفته می‌شود که استیبل کوین‌های فروخته شده به عنوان را پوشش می‌دهد.

صورت حساب بالا می رود نگرانی در مورد اینکه آیا استیبل کوین‌هایی مانند Synthetix USD (SUSD) طبق تعریف جذب می‌شوند، زیرا در حال حاضر در توکن SNX با دارایی‌های بومی همان پروتکل وثیقه هستند یا خیر. از دیگر استیبل کوین های آرگو با ساختار مشابه می توان به BitUSD با پشتیبانی BitShares (BTS) اشاره کرد.

این لایحه همچنین وزارت خزانه داری ایالات متحده را ملزم می کند تا در مورد استیبل کوین های الگوریتمی تحقیق کند و با فدرال رزرو، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، شرکت بیمه سپرده فدرال و دفتر کنترل ارز مشورت کند.

به گزارش بلومبرگ، به گفته افراد آشنا با این قانون، ماکسین واترز، نماینده دموکرات و پاتریک مک هنری، نماینده جمهوری خواه، در حال کار برای رسیدن به توافق بر سر این لایحه هستند، اما اینکه آیا مک هنری آخرین لایحه را تایید کرده است یا خیر، مشخص نیست. پیش نویس.

مربوط: صنعت کریپتو می‌تواند به سینتیا لومیس اعتماد کند تا مقررات را به درستی انجام دهد

واترز، که ریاست کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان و مک‌هنری، یکی از اعضای رتبه‌بندی آن کمیته، در جلسه استماع روز سه‌شنبه گفتند که او از دلار آمریکا به دلیل اعتبار و اعتبار درک شده آن حمایت می‌کند. امنیت.

TerraClassicUSD (USTC) که قبلا با نام TerraUSD (UST) شناخته می شد، یک استیبل کوین الگوریتمی است که در اوایل ماه مه پیوند خود را با دلار آمریکا از دست داد و در اواسط ژوئن به رکورد ۰.۰۰۶ دلار رسید. ده ها میلیارد دلار درآمد کسب کرد. دلار ارزش از دست دادننویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا