اخبار ارز دیجیتال

سقوط لامبوی کانادایی که «کریپتو کینگ» را رانندگی می‌کند، 35 میلیون دلار ضرر خواهد داشت.

موسس شرکت حقوقی بازیابی کلاهبرداری می گوید تنها راه دیگری که در اختیار سرمایه گذاران است، گزارش آن به کمیسیون اوراق بهادار انتاریو یا پلیس است.

این پادشاه 23 ساله خودخوانده «کریپتو کینگ» با تقاضاهای فراوانی مواجه است، زیرا 140 سرمایه گذار به دنبال بازپس گیری 35 میلیون دلار از شرکت او، AP Private Equity Limited هستند.

طبق گزارش 20 سپتامبر CBC، همه وجوه طلبکارانی که گفته می شود به آیدن پرتلسکی کانادایی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و ارز خارجی از طرف آنها تحویل داده شده است، کجا هستند؟

از گزارش امین، صورت جلسه طلبکاران، پرونده های قضایی و شکایتی که به وکیل تحقیقی پی.سی ارائه شده است، پرتلسکی دارای 11 خودرو و 4 خودروی لوکس دیگر است. و در یک عمارت کنار دریاچه با اجاره ماهانه 45000 دلار زندگی می کرد. .

تاکنون حدود 2 میلیون دلار دارایی شامل دو دستگاه مک لارن، دو دستگاه BMW و یک دستگاه لامبورگینی کشف و ضبط شده است.

نورمن گروت، بنیانگذار Investigation Counsel PC، یک شرکت حقوقی بازیابی کلاهبرداری، گفت که “میزان سوختگی زیاد در سبک زندگی” هنوز “مقدار گمشده را توضیح می دهد.” نه، او ادعا کرد.

اولین شکایتی که علیه پلترسکی ارائه شد دارایی ها و حساب های بانکی وی مسدود شد، اما اکنون با روند ورشکستگی جایگزین شده است. در این مرحله، رسیدگی به ورشکستگی بر دعاوی مدنی ارجحیت دارد، بنابراین تنها فرآیند بازیابی سرمایه گذاران است.

گروت گفت: “تنها راه در دسترس سرمایه گذاران این است که آن را به کمیسیون اوراق بهادار انتاریو و پلیس گزارش کنند.”

وی با بیان اینکه این فرآیندها زمان بر است، افزود: هر چه زمان بیشتر بگذرد احتمال بازیابی شواهد کمتر و احتمال بازیابی پول کمتر می شود.

گروت گفت که علائم هشدار دهنده برای سرمایه گذارانی که بازدهی بیش از حد بالایی دارند برای همه روشن است.

” بهره 5 درصد [a week] در بازار آزاد موجود نیست. بعید است که یک جوان 23 ساله در آینده با فردی که بیل گیتس محافظه کار است صحبت کند و نظر دومی به او بدهد. “

دایان مور، طلبکار، 60000 دلار سرمایه‌گذاری کرد و گفت که قرارداد سرمایه‌گذاری او اکثریت 70-30 تقسیم سود سرمایه را با هدف 10 تا 20 درصد هر هفته در میان به او داد.

او با ادعای اینکه 50000 دلار از جیب خود برداشته است، گفت: “همه اینها بر اساس اعتماد بود.”

مایکل سیمان، وکیل پلترسکی، این اتهامات را رد کرد و گفت موکلش به طور کامل با روند ورشکستگی همکاری می کند.

به گفته سیمان، مشتریان او از نوجوانی شروع به سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال کردند. موفقیت او در بازار گاو نر باعث شده است که دیگران آزادانه پول نقد را برای سرمایه گذاری به امید ثروتمند شدن سریع ارائه دهند.

مربوط: بیت کوین در بازار نزولی قرار دارد، اما دلایل خوبی برای ادامه سرمایه گذاری وجود دارد

“به طرز تکان دهنده ای، به نظر نمی رسید که هیچ کس برایش مهم نباشد که در صورت سقوط بازار ارزهای دیجیتال چه اتفاقی می افتد یا اینکه آیدن صلاحیت انجام این نوع سرمایه گذاری را در سنین پایین دارد یا خیر.”

پلترسکی ادعا می‌کند که شرکت سرمایه‌گذاری او به دلیل «مجموعه‌ای از مارجین فراخوان‌ها و معاملات بد» با مشکلاتی مواجه شده است که احتمالاً با سقوط بازار و ادامه زمستان کریپتو تشدید شده است.

وی گفت: تمام وجوهی که سرمایه گذاران در اواخر سال 2021 و اوایل سال 2022 پیش پرداخت کرده اند از بین رفته است.

پس از درخواست اثبات تراکنش و صورت‌حساب‌های بانکی، متولی گفت که باید مدارک تأییدکننده معامله را دریافت کند.

نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا