اخبار ارز دیجیتال

گول نخورید: به گفته Top Analyst، ETF اتریوم هنوز بعید است

جیمز سیفارت، تحلیلگر معروف بلومبرگ که ETF ها و صنعت گسترده تر صندوق را پوشش می دهد. روشن شد شانس تایید ETF نقطه ای اتریوم در ایالات متحده هنوز کم است.

قبل از آن، او با شوخی اول آوریل مبنی بر اینکه احتمال تایید ETF اتریوم به ۹۹ درصد افزایش می یابد، کمی هیجان را به جامعه کریپتو اضافه کرد.

این تحلیلگر در شبکه اجتماعی X نوشت: “ببخشید بچه ها، من مجبور شدم در سرگرمی شرکت کنم.”

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayمدیر دارایی ارزهای دیجیتال Bitwise اخیراً یک برنامه جدید ETF اتریوم را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت کرده است.

با این حال، اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، تلاش های Bitwise را آب سردی کرد و اظهار داشت که شانس تایید ETF اتریوم در سطح “بدبینانه” ۲۵٪ باقی می ماند. علاوه بر این، بالچوناس اظهار داشت که در صورت امکان می تواند «حتی پایین تر» از آن هم برود. او افزود: «باز هم، من شخصاً می‌خواهم آنها را تأیید کنند، اما همچنین می‌خواهم تماس را به درستی انجام دهم تا در پیش‌بینی‌های ETF کریپتو یک ۴ برای ۴ کامل باشیم».

نرخ تایید ETF اتریوم در ماه گذشته سقوط این امر پس از آن صورت می گیرد که SEC تصمیم خود را در مورد تعدادی از پیشنهادات موجود به تعویق انداخت. جیک چروینسکی، تحلیلگر حقوقی، پیشنهاد کرد که فشار سیاسی ممکن است یکی از دلایل اصلی تردید SEC باشد.

علاوه بر این، طبق گزارش‌های مختلف، SEC قصد دارد دومین ارز دیجیتال بزرگ را به عنوان یک امنیت طبقه‌بندی کند که می‌تواند فرآیند تایید را پیچیده‌تر کند.

با این حال، لری فینک، مدیرعامل بلک راک اخیراً اعلام کرد که حتی اگر آلتکوین برتر تبدیل به یک اوراق بهادار شود، می‌توان ETF اتریوم را تایید کرد. این غول مالی نوامبر گذشته برای ETF اتریوم مبتنی بر نقطه درخواست داد.

در ژانویه، SEC چندین ETF بیت کوین از BlackRock، Fidelity و دیگر نام‌های برجسته را روشن کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا