اخبار ارز دیجیتال

وزارت دادگستری دومین گزارش در مورد جرم دارایی های دیجیتال EO را منتشر می کند و شبکه تخصصی جدید را اعلام می کند

وزارت دادگستری ایالات متحده گزارش دیگری در مورد جنایات رمزنگاری شده منتشر کرده است که در آن توصیه هایی برای اصلاح قانون ارائه شده است. همچنین شبکه ای از کارشناسان را تشکیل می دهد که به دفتر مشاوره می دهند.

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) آخرین گزارش خود را در پاسخ به فرمان اجرایی جو بایدن رئیس جمهور جو بایدن در ماه مارس در مورد توسعه دارایی های دیجیتال در 16 سپتامبر منتشر کرد. در همان زمان، از تشکیل یک دارایی دیجیتال جدید خبر داد. شبکه هماهنگ کننده (DAC) “برای پیشبرد تلاش های وزارت برای مقابله با تهدید فزاینده ناشی از استفاده غیرمجاز از دارایی های دیجیتال علیه شهروندان آمریکایی”.

این گزارش با عنوان “نقش مجری قانون در کشف، تحقیق و تعقیب رفتار مجرمانه مرتبط با دارایی های دیجیتال” تکمیل کننده گزارش ژوئن در مورد همکاری بین المللی اجرای قانون است.

یک گزارش جدید، بهره‌برداری مجرمانه از دارایی‌های دیجیتال را با تمرکز ویژه بر توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) توصیف می‌کند و از وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف فدرال می‌خواهد تا با جرایم مرتبط با دارایی‌های دیجیتال مبارزه کنند. ما در حال بررسی شما هستیم. تلاش ها. مجموعه ای از اقدامات را برای تقویت تلاش های اجرای قانون توصیه می کند.

پیشنهادهای اولویت‌دار در این گزارش، تعریف «موسسه مالی» را در قوانین قابل اجرا گسترش می‌دهد تا مقررات ضد انعام را گسترش دهد، قوانین جزایی مربوط به مشاغل نقل و انتقال پول بدون مجوز را اصلاح کند، و محدودیت‌های جرایم خاص را تمدید کند.

مطالب مرتبط: ردیاب پرونده جدید کریپتو 300 مورد از SafeMoon تا Pepe the Frog را برجسته می کند

این گزارش همچنین تغییراتی را در حفظ و ارائه شواهد پیشنهاد می‌کند و مجازات‌های شدیدتر و تغییرات در قوانین دیگر، به‌ویژه قانون رازداری بانکی را توصیه می‌کند. همچنین پیشنهاد می‌کند که برای تلاش‌های خود، از جمله مشوق‌های استخدام و تغییر در سیاست‌های اشتغال، «بودجه کافی» فراهم شود.

DAC قبلاً تحت رهبری تیم ملی اجرای ارزهای دیجیتال راه اندازی شده است، بدنی که پس از اعلام سال گذشته در فوریه تشکیل شد. این شبکه اولین نشست خود را در 8 سپتامبر برگزار کرد.

هماهنگ کنندگان بیش از 150 دادستان فدرال از وزارت دادگستری ایالات متحده و بخش دعاوی وزارت دادگستری هستند. انتظار می رود که این انجمن به “انجمن برتر بخش” برای آموزش و راهنمایی در مورد تحقیق و تعقیب جرایم دارایی های دیجیتال تبدیل شود. اعضای DAC به عنوان کارشناسان موضوع دفتر در زمینه دارایی های دیجیتال تعیین می شوند. به نظر می رسد آنها برای ایفای این نقش به طور ویژه آموزش دیده اند.نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا