اخبار ارز دیجیتال

DOJ با طرح‌های سلسیوس برای از سرگیری برداشت‌ها و فروش استیبل کوین‌ها مخالف است

این مخالفت به دنبال آن است که ادعاهای سلسیوس را در انتظار ارائه گزارش یک بازرس مستقل در مورد شرکت طی چند ماه آینده نگه دارد.

وزارت دادگستری (DOJ) پیشنهاد سلسیوس برای از سرگیری برداشت برای برخی از مشتریان و فروش دارایی های استیبل کوین خود را به چالش کشیده است.

DOJ استدلال می کند که درجه سلسیوس در وضعیت مالی خود شفافیت ندارد و تا زمانی که گزارش بازرس مستقل ارائه نشود نباید چنین تصمیم مهمی در نظر گرفته شود.

این اقدام وزارت دادگستری به چالش‌هایی می‌افزاید که هفته گذشته توسط کمیسیون اوراق بهادار تگزاس، وزارت بانکداری تگزاس و وزارت امور نظارتی مالی ورمونت مطرح شد. هر سه شرکت مخالف سلسیوس با فروش دارایی‌های استیبل کوین خود هستند و استدلال می‌کنند که این شرکت در معرض خطر استفاده از سرمایه برای از سرگیری فعالیت‌ها بر خلاف قوانین ایالتی است.

ویلیام هرینگتون در 30 سپتامبر در پرونده ای به امین وزارت دادگستری ایالات متحده، دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک، گفت که سلسیوس برداشت ها را برای مشتریانی که تحت “حضور” و “توقیف” مخالف هستند، باز می کند. شفافیت مالی شرکت

هرینگتون در پرونده استدلال می کند که چنین برداشت هایی نباید تا زمانی که گزارش بازرس مستقل در مورد عملیات تجاری سلسیوس کامل نشده است آغاز شود.

این درخواست زودهنگام است و باید تا زمان ارائه گزارش بازپرس رد شود. آنها در تلاشند تا به صورت غیرمجاز وجوه را بین طلبکاران خود توزیع کنند.

وزارت دادگستری همچنین با فروش بالقوه استیبل کوین مخالف است و تأکید می کند که تنظیم کننده ها در تگزاس و ورمونت نگرانی های مشابهی دارند و اینکه حرکت سلسیوس می تواند بر تجارت آینده تأثیر بگذارد.

ثانیاً، Stablecoin Motion به دنبال انحلال استیبل کوین‌های نگهداری شده توسط بدهکار، و متعاقباً به طلبکارانی است که ممکن است مالکیت، جداسازی یا سپرده‌گذاری استیبل کوین‌ها را نزد بدهکار داشته باشند. ما اطلاعاتی در مورد تأثیر چنین فروش بر توزیع ارائه نخواهیم داد. در این پرونده آمده است.

انتصاب بازرس مستقل

به گفته هرینگتون، «قابل اعتماد ایالات متحده، شوبا پیلای را به عنوان بازرس در 29 سپتامبر منصوب کرد» و دادگاه ورشکستگی نیویورک نیز در همان روز این انتصاب را تأیید کرد.

Pillay حدود دو ماه طول می کشد تا یک گزارش تحقیقاتی در مورد درجه سانتیگراد تهیه و ارائه کند و امیدواریم که دارایی ها و بدهی های خود را به وضوح ارائه دهد.

هرینگتون اساساً استدلال می کند که درخواست سلسیوس نباید تا زمانی که گزارش بازپرس ارائه نشده است مورد بررسی قرار گیرد و بیان می کند که “تا زمانی که طرف های ذینفع، امین ایالات متحده و دادگاه تصمیم نگیرند، توزیع یا فروش باید به تعویق بیفتد.” ارزش بدهی سلسیوس، مطالبات علیه آن، دارایی های آن، و آنچه که «بدهکار در واقع قصد دارد به طلبکار بپردازد».

مربوط: Crypto Biz: حراج دیجیتال Voyager بسته شد – اکنون؟

سایمون دیکسون، بنیانگذار پلتفرم سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال BnkToTheFuture و سرمایه گذار اصلی سابق سلسیوس، در 1 اکتبر در توییتی اعلام کرد که سلسیوس به عنوان بخشی از طرح چرخش خود، به طلبکاران با توکن های سلسیوس (CEL) بازپرداخت خواهد کرد. “ما پیش بینی می کنیم که این موضوع را بررسی کند و باید توسط رگولاتوری که در نهایت “برنده” شد تصویب نشود و تنظیم کننده درخواستی برای رد آن ارائه خواهد کرد.”

دیکسون چنین چیزی را به‌عنوان جرقه جنگ پیشنهادی برای دارایی‌های درجه سانتیگراد، مشابه حراج اخیر 1.3 میلیارد دلاری Voyager Digital که توسط FTX US برنده شد، می‌داند.نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا