اخبار ارز دیجیتال

وزارت دادگستری مدیران اجرایی را در طرح «چیزی گیلاس» که شامل معاملات آتی ارز مجازی است متهم می کند

مدیر عامل سابق سیستماتیک آلفا مدیریت ممکن است به دلیل نقشش در یک طرح کلاهبرداری مرتبط با قراردادهای آتی ارزهای مجازی تا پنج سال زندان محکوم شود.

مدیر عامل سابق یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در میامی به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در کالاهای مربوط به قراردادهای آتی ارز مجازی اعتراف کرده است و اکنون با پنج سال زندان مواجه است.

وزارت دادگستری ایالات متحده در بیانیه ای در ۱۲ اکتبر گفت که پیتر کامبورین، مدیرعامل سابق Systematic Alpha Management (SAM) LLC، شرکتش را به عنوان ارائه استراتژی های معاملاتی الگوریتمی از جمله قراردادهای آتی توصیف کرد. او گفت که در حال اجرای یک طرح “چینگ گیلاس” که او آن را ارتقا داد. ، که هم شامل ارزهای دیجیتال و هم کالاها می شود.

با این حال، کامبولین به دروغ به سرمایه گذاران نشان داد که وجوه او در معاملات آتی ارز مجازی و معاملات آتی ارز خارجی درگیر است، در حالی که در واقع حدود نیمی از معاملات کامبولین در هر استخر در شاخص های سهام بوده است.

دادستان ها نوشتند: «با این کار، کامبولین سرمایه گذاران داخلی و خارجی را با محروم کردن آنها از معاملات سودآور فریب داد.

چیدن گیلاس یک روش تجارت متقلبانه اوراق بهادار است که در آن یک معامله بدون اختصاص آن به یک حساب تجاری خاص انجام می شود تا زمانی که فرد تشخیص دهد که آیا معامله منجر به سود یا زیان شده است.

به گفته وزارت دادگستری، کامبورین گفته می‌شود معاملات سودآوری را از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به سرقت برده و از درآمد حاصله برای پرداخت هزینه‌های شخصی خود، از جمله اجاره آپارتمان در ساحل، استفاده کرده است.

مربوط: پلیس هنگ کنگ: کاربر بایننس در هنگ کنگ به دلیل موجی از ایمیل های جعلی ۴۵۰۰۰۰ دلار از دست داده است.

درآمد حاصل از طرح وی به حساب های بانکی خارجی که توسط همدستان بلاروس و دومینیکن کنترل می شد، منتقل شد.

سیمون ریچموند، دستیار بازرس کل برای تحقیقات، گفت: «مذاهرات دیروز، متهمان را مسئول اقداماتشان در گمراه کردن و فریب سرمایه‌گذاران از طریق طرح‌های انتخابی کرد و اهمیت استفاده از درآمدهای حاصل از این طرح‌ها برای تأمین مالی زندگی شخصی را تشخیص داد.

پس از اعتراف به گناه، آقای کامبورن اکنون با پنج سال زندان مواجه است. قرار است جلسه محاکمه او در تاریخ آینده برگزار شود.

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا