🚨 اخبار ارز دیجیتال

Dogwifhat (WIF) در تعقیب DOGE و SHIB: سکه جدید میم سگ برتر در راه است؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چی شد

دسته میم سکه در اواخر ماه مارس افزایش قابل توجهی ۲۰ درصدی را تجربه کرد. این افزایش در اوایل پنجشنبه آغاز شد، زیرا توکن‌های میم سرعت فزاینده‌ای را نشان دادند و با حدس و گمان‌هایی در مورد ادغام بالقوه Dogecoin (DOGE) در سرویس پرداخت آینده یک برنامه اجتماعی به نام X تقویت شد.

منبع: CoinMarketCap

Dogwifhat (WIF) (یک توکن میم) توانست در رتبه بندی ارزش بازار از Pepecoin (PEPE) پیشی بگیرد و سومین توکن بزرگ میم در این رده شود. قیمت WIF نیز در ۲۸ مارس به بالای ۴ دلار رسید که بزرگترین افزایش قیمت از زمان عرضه آن است.

اما تنها پس از یک هفته، WIF بیشتر سود خود را از دست داد. ما از همه اینها چه می کنیم؟

خاستگاه WIF

میم “Dogwifhat” از عکسی از یک سگ شیبا اینو نشات گرفته است که باقالی پوشیده است. در اواخر دسامبر ۲۰۱۹، نسخه‌های ویرایش‌شده این تصویر با نشان‌واره و تصاویر بر روی beanie در توییتر، به‌ویژه در جامعه ورزش‌های الکترونیکی، محبوب شد.

WIF در دسامبر ۲۰۲۳ با حدود ۰.۰۰۱۵۵۵ دلار وارد بازار آزاد شد. در پایان آن ماه به ۰.۳۰ دلار افزایش یافت و در ژانویه به ۰.۰۸ دلار کاهش یافت. این نوسان سریع قیمت، ماهیت سفته‌بازی کوین‌های میم مانند WIF را برجسته می‌کند.

بنیانگذاران پروژه Dogwifhat ناشناس هستند اما از سکه معروف Dogecoin (DOGE) الهام گرفته شده اند. برخلاف DOGE که موارد استفاده عملی دارد، ارزش dogwifhat صرفا بر اساس حدس و گمان است.

پتانسیل قیمت WIF

میم کوین ها به دلیل ارزان بودن نسبی، تغییرات قیمت زیاد و پیوندهای قوی با فرهنگ فعلی اینترنتی، توجه سرمایه گذاران خرده فروشی بزرگ و جوان را به خود جلب می کنند.

قیمت Dogwifhat (WIF) از زمان عرضه تا کنون بیش از ۲۵۰۰۰۰ درصد افزایش یافته است و در ۳۰ مارس به بالاترین قیمت خود یعنی ۴.۶۴ دلار رسیده است.

با این حال، در هفته گذشته قیمت بیش از ۱۰ درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت ۳.۸ دلار معامله می شود. علیرغم این کاهش اخیر، WIF با وجود کاهش ۲۸ درصدی در این هفته، همچنان از نظر ارزش بازار (۳.۸ میلیارد دلار) در رتبه سوم قرار دارد.

منبع: CoinMarketCap

به نظر می رسد که احساسات کلی بازار میم کوین انعطاف پذیر باشد (اگرچه برخی استدلال می کنند که افزایش میم کوین ها نشانه سقوط احتمالی بازار کریپتو است). ماه گذشته، ارزش کل بازار میم کوین به بیش از ۵۵ میلیارد دلار رسید.

تأیید ETFهای ایالات متحده در ژانویه که مستقیماً در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند منجر به افزایش ۸۰۰ میلیارد دلاری ارز دیجیتال در ماه گذشته شد. در بازار، اعتقاد بر این است که افزایش بیت کوین با شوق memecoin همراه شد.

منبع: IntoTheBlock

بر اساس داده‌های CoinGecko، memecoin‌هایی مانند WIF، Pepe و Bonk Dogwifhat از اواخر فوریه افزایش یافته‌اند و ارزش کل عرضه در گردش خود را به میلیاردها دلار رسانده‌اند.

نوسانات بالا یکی از دلایلی است که میم کوین ها در بین سرمایه گذاران خرده فروشی بسیار محبوب هستند. در این زمینه، WIF به احتمال زیاد به ایجاد حرکات بزرگ قیمت ادامه خواهد داد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا