اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin و Shiba Inu-Led Meme Economy در اوج چرخه به ۵۶ میلیارد دلار رسید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اقتصاد میم کوین که توسط ارزهای دیجیتال برتر Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) رهبری می شود، اخیراً ارزش بازار از ۵۶ میلیارد دلار فراتر رفته است.

شرکت تحلیل زنجیره ای به بلوک وی با اشاره به این پیشرفت، اظهار داشت که ارزش کل بازار دسته سکه میم اخیراً به بیش از ۵۶ میلیارد دلار رسیده است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، این رقم در حال حاضر از این رقم فراتر رفته است در حالی که ارزش کل بازار توکن میم ۵۹.۳۳ میلیارد دلار است.

در حالی که بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال شاهد پیشرفت‌های نسبتاً کمی بوده است، میم کوین‌ها اخیراً از رشد چشمگیری برخوردار بوده‌اند.

Dogecoin، اولین سکه تقلید آمیز که برای اولین بار به عنوان یک شوخی در سال ۲۰۱۳ منتشر شد، راه را برای افزایش شهاب‌سنگ توکن‌های مشابه هموار کرد. Dogecoin در اواخر مارس افزایش یافت و به ۰.۲۲۸ دلار رسید و ارزش خود را در عرض چند هفته سه برابر کرد. Dogecoin برخی از سودهای خود را از دست داد و با ۳.۴۸ درصد کاهش به ۰.۱۸۴ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسید.

این مشابه شیبا اینو است که در ماه قبل با افزایش ۳۰۰ درصدی قیمت مواجه شد و در ۵ مارس به ۰.۰۰۰۰۴۵۷۵ دلار رسید. SHIB پس از این موفقیت به ۱۰ تیم برتر راه یافت، اما از آن زمان عقب نشینی کرده است. SHIB در حال حاضر دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار ۱۶ میلیارد دلار است.

Dogwifhat، یک میم کوین نسبتاً جدید که در نوامبر سال گذشته در اکوسیستم سولانا تأسیس شد، همچنین در طی افزایش اخیر قیمت توکن میم توجه زیادی را به خود جلب کرد. Dogwifhat (WIF)، سومین توکن بزرگ میم از نظر ارزش بازار، در ۳۱ مارس به بالاترین قیمت خود یعنی ۴.۸۵ دلار رسید.

ارزهای میم به طرز باورنکردنی بی ثبات هستند و به خاطر کاستی های اساسی خود شناخته می شوند. این امر آنها را مستعد نوسانات ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی ناشی از رویدادهای تصادفی مانند توییت‌ها، اخبار نامربوط و حرکات بازار ارزهای دیجیتال دیگر می‌کند.

برخلاف دیگر میم‌کوین‌ها، ارزهای رمزنگاری شده با مضمون سگ مانند Dogecoin و Shiba Inu به طور مستمر از طریق معرفی نوآوری‌های مختلف، اصول اولیه را بهبود بخشیده‌اند، مزایایی را ارائه می‌کنند و در نتیجه وضعیت «مم کوین» خود را رها می‌کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا