🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin فاش می کند که چگونه ثروت ایلان ماسک می تواند به میلیاردها افزایش یابد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • غرامت ۵۶ میلیارد دلاری ایلان ماسک همچنان در هوا باقی مانده است
  • بیلی مارکوس و کتی وود با ماسک هستند

بیلی مارکوس، یکی از خالقان Dogecoin، که با نام شیبتوشی ناکاموتو در توییتر/X شناخته می‌شود، نظرات خود را در مورد آخرین شماره ایلان ماسک با بسته جدایی تسلا به اشتراک گذاشت.

مارکوس در کنار ماسک قرار گرفت و معتقد بود که کارآفرین فناوری باید این پول را دریافت کند. این مبلغ ۵۶ میلیارد دلار غرامت برای رساندن تسلا به سطح فعلی سودآوری بود.

غرامت ۵۶ میلیارد دلاری ایلان ماسک همچنان در هوا باقی مانده است

به دنبال ارقام بزرگ اخیر مربوط به X، بیلی مارکوس گفت که ایلان ماسک باید اجازه دریافت بسته غرامت ۵۶ میلیارد دلاری را که سهامداران تسلا در سال ۲۰۱۸ با آن موافقت کردند، دریافت کند، اما ماسک باید ارزش بازار شرکت را تا حداقل ۶۵۰ میلیارد دلار طی ۱۰ سال آینده افزایش دهد. او توییت کرد که باید. .

بیش از پنج سال از آن زمان می گذرد و ارزش بازار تسلا در حال حاضر ۵۷۱.۶ میلیارد دلار است. با توجه به این موضوع، تسلا از سهامداران خود خواست تا بسته غرامت ایلان ماسک را مجدداً تأیید کنند.

با این حال، Glass Lewis، یک شرکت پیشرو در خدمات مشاوره پروکسی آمریکایی، در ماه مه توصیه کرد که سهامداران شرکت این طرح جبران خسارت برای مدیرعامل را به دلیل اندازه عظیم آن رد کنند. هشتمین سهامدار بزرگ، مدیریت سرمایه گذاری Norges Bank (NBIM)، اعلام کرد که به پرداخت رای منفی خواهد داد. او خاطرنشان کرد که اگرچه رهبری ماسک به ایجاد ارزش قابل توجهی برای تسلا کمک کرده است، اما به نظر او این پاداش بسیار زیاد است.

در اواخر ژانویه، یک قاضی دلاور تصمیم مبنی بر پرداخت ۵۶ میلیارد دلار به ماسک را باطل کرد. اکنون، این هفته، سهامداران تسلا رای دیگری در مورد تایید این بسته جبرانی خواهند داشت. در سال ۲۰۱۸، ماسک متعهد شد که بدون هیچ گونه حقوق یا انتقال سهام برای تسلا کار کند، اما موافقت کرد که در مدت ۱۰ سال ۵۶ میلیارد دلار دریافت کند. آیا آنها باید ارزش بازار شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش دهند؟

مرتبط با

بیلی مارکوس و کتی وود با ماسک هستند

علاوه بر بیلی مارکوس، چهره‌های برجسته دنیای مالی مانند کتی وود نیز از ایلان ماسک حمایت کردند و اظهار داشتند که او در آینده حق دریافت ۵۶ میلیارد دلار از تسلا را دارد.

مارکوس توییت کرد که ماسک باید این پول را دریافت کند زیرا این یک توافق رسمی بود و سهامداران تسلا به آن رأی دادند. یکی از بنیانگذاران DOGE اظهار داشت که در آینده ممکن است به اعتبار این سهامداران لطمه وارد شود و سایر بازیکنان می توانند با آنها همانگونه رفتار کنند که در حال حاضر با ماسک رفتار می کنند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا