اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin نظر سرمایه گذاران رمزارز Epic Trolling

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ترول کردن سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در Twitter/X
  • بنیانگذاران Dogecoin به لطف DOGE ثروتمند نشدند

بیلی مارکوس که در جامعه کریپتو به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران برترین ارزهای رمزنگاری شده دوج‌کوین شناخته می‌شود، اغلب از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، به‌ویژه توییتر/X استفاده می‌کند و اغلب به طعنه‌آمیز توییت می‌کند یا به سادگی میم‌ها را پست می‌کند.

امروز او به موضوع تجارت کریپتو و میزان سودآوری آن پرداخت. مارکوس قبلاً بارها در توییت های قبلی خود نظرات خود را در مورد تجارت کریپتو و سرمایه گذاری های بلندمدت در ارزهای دیجیتال بیان کرده است.

ترول کردن سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در Twitter/X

یکی از توییت‌های امروز بیلی مارکوس شامل عکسی از دو مانیتور و زیرنویسی است که روی آن نوشته شده است: “دوست من تا زمانی که صفحه دوم را خریده بود، در حال از دست دادن پول بود. حالا او دو برابر سریع‌تر ضرر می‌کند.” هیچ رمزی ذکر نشده است، اما مارکوس بیشتر در مورد فضای کریپتو نظر می دهد و به ندرت توجه خود را به دارایی های سنتی معطوف می کند.

در توییت های اولیه خود در چند سال گذشته، خالق Dogecoin بارها اعلام کرده است که به عوامل خاصی که باعث افزایش یا کاهش قیمت کریپتو می شود اعتقادی ندارد. از نظر او، ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین، بسیار نوسان هستند و هیچ کس واقعاً نمی داند که چرا بیت کوین به طور ناگهانی افزایش یا کاهش می یابد.

جامعه کریپتو از توییت او بسیار خوشحال شد و نظرات زیادی در زیر آن گذاشت.

بنیانگذاران Dogecoin به لطف DOGE ثروتمند نشدند

طبق بیانیه‌ای که مارکوس چند سال پیش در توییتر/X منتشر کرد، ایجاد Dogecoin نه او و نه بنیانگذار دومش، جکسون پالمر، را غنی‌تر کرد و حتی پول زیادی برای آنها به همراه نداشت.

این یک پروژه جانبی برای هر دو بنیانگذار بود و به گفته مارکوس، آنها DOGE را صرفاً برای سرگرمی و طنز ایجاد کردند. اما او اشاره کرد که میم کوین های مدرن عمدتا توسط توسعه دهندگان با هدف کسب سود ایجاد می شوند. مارکوس در توییت اخیر خود خاطرنشان کرد که بسیاری از میم کوین‌ها حتی به تیم‌های توسعه‌دهنده نیازی ندارند و برای ایجاد «۲ ثانیه و چند سنت» زمان می‌برند.

با وجود پستی که در سال ۲۰۲۲ برای کسب درآمد از DOGE منتشر شد، مارکوس اغلب توییت هایی منتشر می کند تا شایعات مربوط به اندازه ثروت خود را رد کند. او حتی یک بار فاش کرد که چقدر بیت کوین دارد و ثابت شد که ۰.۰۰۶ بیت کوین و ۲۲۰۰۰۰ DOGE است.

بیلی همچنین دیدگاه مثبتی در مورد ذخیره ارزهای دیجیتال ندارد و این موضوع را در توییت اخیر خود به وضوح بیان کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا