اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Dogecoin از ChatGPT-4o ناامید است، در اینجا دلیل آن است

فهرست

  • OpenAI ارتقاء ChatGPT-4o را ارائه می کند
  • مارکوس از ChatGPT-4o ناامید شده است

بیلی مارکوس، که در سال ۲۰۱۳ با جکسون پالمر ارز دیجیتال با مضمون میم را خلق کرد، یک کاربر فعال پلتفرم X با نام «شیبتوشی ناکاموتو» است. او با اظهار نظر در مورد طیف گسترده ای از موضوعات از سیاست گرفته تا الگوهای رفتاری و فناوری، امروز توییتی درباره نسخه جدید ربات ChatGPT ایجاد شده توسط OpenAI منتشر کرد.

اما پست X هیچ برداشت خوبی از این محصول جدید که OpenAI معتقد است انقلابی است، ندارد.

OpenAI ارتقاء ChatGPT-4o را ارائه می کند

اخیراً شرکت OpenAI از انتشار نسخه جدیدی از مدل GPT-4o خبر داد که ChatGPT را تقویت می کند. در اینجا قسمت “o” به معنای “omni” است. این نسخه جدید GPT به کاربران اجازه می دهد تا با صدا، تصویر و متن در زمان واقعی کار کنند.

مقاله اخیر OpenAI در مورد این به روز رسانی به GPT-4o به عنوان “گامی به سوی تعامل طبیعی تر انسان و کامپیوتر” اشاره می کند. این به کاربران امکان می دهد ترکیبی از تصاویر، متن، ویدئو و صدا را تغذیه کنند و این مدل ربات هوش مصنوعی جدید می تواند این اجزا را مجدداً ترکیب کند تا یک ترکیب کاملاً جدید ایجاد کند.

مدل جدید همچنین می‌تواند به صورت صوتی با کاربران ارتباط برقرار کند و طوری به آنها پاسخ دهد که گویی انسان دیگری این کار را انجام می‌دهد. علاوه بر این، بسیاری از دستگاه های بارگذاری شده با GPT-4o اکنون می توانند با استفاده از بلندگوهای داخلی دستگاه ها به معنای واقعی کلمه با یکدیگر صحبت کنند.

مارکوس از ChatGPT-4o ناامید شده است

یکی از خالقان Dogecoin نشسته تا نسخه جدید ChatGPT را امتحان کند. مارکوس نتایج آزمایشات را با مدل جدید به اشتراک گذاشت. با کمک او سعی کرد یک میم خنده دار بسازد و سپس یک میم خنده دارتر بسازد.

با قضاوت بر اساس عکس ها و نظراتی که به آنها داد، مارکوس به وضوح از نتیجه بسیار ناامید شد. او در توییت خود می گوید که ابتدا از GPT-4o خواسته تا یک میم خنده دار بسازد و سپس آن را “خنده دارتر و خنده دارتر” کند.

مارکوس به وضوح تحت تأثیر قرار نگرفته و در مورد تصاویر تولید شده توسط ربات هوش مصنوعی اظهار نظر می کند: “اوه، بله.” او دستور داد که برنامه ابتدا «سرگرم‌کننده‌تر» شود، سپس «سرگرم‌کننده‌تر شود». به دنبال آن «تا حد امکان خنده دار کن»، «۱۰ برابر خنده دارتر از آنچه ممکن است بساز» و در نهایت «آن را به خنده دارترین چیزی که برای همیشه در آن دیده است تبدیل کن».

مارکوس در پایان شماره X اعتراف کرد: به هر حال من نخندیدم.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا