اخبار ارز دیجیتال

نظرات بنیانگذار Dogecoin در مورد آخرین سقوط بیت کوین، محکم نگه دارید

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیلی مارکوس، معروف به «شیبتوشی ناکاموتو» در پلتفرم X/Twitter، مهندس نرم‌افزاری است که در سال ۲۰۱۳ با همکاری جکسون پالمر، رمزارز اصلی Dogecoin را ایجاد کرد.

هر دو مارکوس و پالمر پروژه سرگرمی خود DOGE را بلافاصله پس از راه‌اندازی رها کردند، اما مارکوس یک کاربر فعال X/Twitter است و اغلب نظرات خود را در مورد منحنی‌های قیمت کریپتو به اشتراک می‌گذارد. مارکوس این بار با انتشار یک میم از فیلم جنگ ستارگان ۲ در مورد کاهش قیمت بیت کوین اظهار نظر کرد.

نظر یکی از بنیانگذاران DOGE در مورد سقوط بیت کوین

مارکوس به عنوان یک “شوخی خنده دار” یک میم را منتشر کرد که “به بیت کوین هشدار داده بود” قصد دارد در روز اول آوریل سقوط کند، اما هیچ قصدی برای بهبودی از آن نداشت.

بیت‌کوین، پیشروترین ارز دیجیتال جهان، امروز جامعه ارزهای دیجیتال را با کاهش ۷.۳۳ درصدی از ۶۹۷۰۰ دلار به ۶۴۷۰۰ دلار شگفت‌زده کرد و در عرض چند ساعت چندین هزار دلار از ارزش خود را از دست داد.

در ۱ آوریل، Grayscale ETF خروجی بیش از ۳۰۲ میلیون دلار را تجربه کرد. علاوه بر این، به نظر می رسد که احتمال کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در حال کاهش است. اینها عوامل احتمالی هستند که تقریباً بلافاصله بیت کوین را تا کنون به پایین انداخته اند. بر اساس داده‌های ارائه شده توسط CoinGlass، پس از شناسایی این عوامل، بازار ارزهای دیجیتال انحلال ارزهای دیجیتال عظیمی به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار را شناسایی کرد. بزرگترین انحلال معادل تقریباً ۸ میلیون دلار ارز دیجیتال بود.

به طور کلی، طبق توییت های قبلی مارکوس، او معتقد نیست که حرکت قیمت ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین، قابل پیش بینی باشد. نظر او این است که ارزهای رمزپایه عمدتا دارایی های سفته بازی هستند و نگهداری آن برای مدت طولانی یک سرگرمی سالم از نظر ذهنی نیست.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا