اخبار ارز دیجیتال

اگر این اتفاق بیفتد، Dogecoin (DOGE) در آستانه شکست سهمی قرار می‌گیرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به نظر می رسد دوج کوین (DOGE)، بزرگترین ارز دیجیتال با مضمون سگ از نظر ارزش بازار، در آستانه یک روند صعودی بزرگ قرار دارد.

“تاریخ هرگز تکرار نمی شود، اما اغلب قافیه می شود.” در نتیجه، معامله گران و تحلیلگران اغلب تجزیه و تحلیل می کنند که آیا عملکرد فعلی قیمت مشابه هر چیزی در گذشته است یا خیر تا بفهمند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

تحلیلگر ارزهای دیجیتال علی، در یک توییت جدید اعلام کرد که DOGE می تواند در آغاز یک گاو نر سهموی بزرگ باشد اگر تاریخ راهنما باشد. در این زمینه، اگر فراکتال ۲۰۱۸-۲۰۲۱ یک راهنما باشد، مسیر DOGE با کمترین مقاومت ممکن است به سمت بالا باشد.

علی در یک گفت یک حرکت گاو نر سهموی نه تنها ارزش DOGE را افزایش می دهد، بلکه می تواند آن را به سطح مطلوب ۱ دلار نیز نزدیک کند.

با این حال، داده های گذشته تضمینی برای نتایج آینده نیست. یک روند نزولی احتمالی در احساسات بازار می تواند باعث کاهش قیمت Dogecoin شود.

با این حال، در حالی که سیگنال ها به یک دوره بالقوه هیجان انگیز برای Dogecoin اشاره می کنند، باید دید که آیا DOGE می تواند عملکرد تاریخی خود را تکرار کند و یک روند صعودی سهموی را آغاز کند.

اما این انتظار محسوس است و جامعه کریپتو به دقت زیر نظر دارد و برای هر چیزی که در آینده پیش می‌آید آماده است.

اقدام قیمت Dogecoin

در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin با ۰.۲۱% افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۲۰۷ دلار رسیده است. این منعکس کننده معاملات بی‌روح در بازار ارزهای دیجیتال در روز اول آوریل بود. دوج کوین در حالی که روند صعودی داشت سقوط کرد، که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران حدود ۰.۲۳ دلار سود کسب کرده‌اند.

دوج کوین در جلسه معاملاتی امروز به پایین ترین حد روزانه ۰.۱۹۹ دلار سقوط کرد و متعاقباً به ارزش فعلی خود بازگشت. اگر روند صعودی ادامه یابد، Dogecoin می‌تواند قبل از حرکت به هدف بعدی ۰.۳۰ دلار، مانع سربار را ۰.۲۳ دلار هدف قرار دهد.

برعکس، افت زیر ۰.۱۹ دلار می تواند راه را برای کاهش به ۰.۱۷ دلار و در نتیجه به ۰.۱۳ دلار باز کند.

هفته گذشته، نسخه ۱.۰ Gigawallet منتشر شد، یک سرویس پشتیبان که یک API یکپارچه سازی مفید برای پلتفرم هایی مانند فروشگاه های آنلاین، صرافی ها و پلتفرم های رسانه های اجتماعی ارائه می دهد. انتظار می رود این یک کاتالیزور مثبت برای پذیرش Dogecoin در روزهای آینده باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا