🚨 اخبار ارز دیجیتال

DOGE، SHIB و PEPE برای شانس دوم آماده هستند

تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم کریپتو در حال گذراندن یک دور منحصر به فرد از بهبود است که توسط Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و PEPE همراه است. هر یک از این میم کوین ها در حالی که اندک هستند، افزایش قیمت منحصر به فردی را ثبت می کنند که نشان می دهد ممکن است بدترین کاهش ها به پایان رسیده باشد.

تولد دوباره DOGE، SHIB و PEPE

طی ۲۴ ساعت گذشته، قیمت دوج کوین افزایش جزئی ۰.۶ درصدی را ثبت کرده است. عملکرد قیمت DOGE به ویژه نوسان داشته است، به طوری که نرخ رشد آن در طول بازگشت به عقب دیوار تقاضای حماسی به سمت منطقه منفی نوسان می کند.

مرتبط با

نهنگ 3.5 میلیون دلار در PEPE از دست داد: چه اتفاقی افتاد؟

شیبا اینو با ۱.۳۷ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۱۶۶۶ دلار از این روند خارج شد. شیبا اینو پس از غلبه بر فروش شدید هفته گذشته، قیمت ۰.۰۰۰۰۱۶ دلار را به سطح حمایت نهایی تبدیل کرده است زیرا در تلاش برای ثبت رشد بیشتر در آینده است.

توکن با مضمون قورباغه برای PEPE پس از یک مرحله فروش مشکل دار با ۱.۲ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۰۸۷۴ دلار رسید. هنوز نباید به رشد PEPE اعتماد کرد زیرا نوسانات توکن می تواند این دستاوردها را در چند ساعت آینده کاهش دهد. نکته کلیدی برای هر یک از این میم کوین ها این است که برای شانس دوم در بازیابی قیمت آماده باشید.

محرک‌های کلیدی این بازیابی‌های احتمالی هنوز شناخته نشده‌اند، اما ارزش تماشا را دارند.

انتظارات از سه گانه میم سکه

اگرچه آنها به طور جمعی بخش کوچکی از اکوسیستم کریپتو را کنترل می کنند، اما نوسانات مورد انتظار از سه سکه میم می تواند جرقه ای را در جایگاه فوری آنها ایجاد کند. ممکن است یک اثر موجی در اکوسیستم رمزنگاری گسترده‌تر وجود داشته باشد که می‌تواند باعث شتاب گرفتن سکه‌های L1 شود.

مرتبط با

توسعه دهندگان Shiba Inu در یک جستجوی حماسی شروع می کنند، انجمن SHIB هیجان زده است

یکی دیگر از انتظارات مهم این است که میم کوین ها از همبستگی خود با بیت کوین و اتریوم برای پیوستن به این سکه های برتر در شرایط مناسب استفاده کنند. در حال حاضر، معیارهای آن روند صعودی دارد، با مبانی و حجم معاملات مرتبط و انباشت نهنگ نشان می دهد که بهترین این بازیابی قیمت هنوز در راه است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا