🚨 اخبار ارز دیجیتال

DOGE، PEPE، و WIF میلیون ها انحلال توکن را می بینند، در اینجا چه اتفاقی می افتد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سقوط در اکوسیستم ارزهای دیجیتالی تلفات قابل توجهی را بر روی سکه های میم برتر در بازار وارد کرده است و انحلال مربوطه نیز ثبت شده است. طبق داده‌های CoinGlass، کل نقدینگی در بازار گسترده‌تر در زمان نگارش این مقاله ۴۱۳.۸۵ میلیون دلار بوده است.

انحلال سکه های میم

برخی از برترین ارزهای رمزنگاری شده نقد شده در ۲۴ ساعت گذشته عبارتند از Dogecoin (DOGE)، PEPE و dogwifhat (WIF). این انحلال تابعی از کاهش قیمت این میم سکه ها است که روند اجتناب ناپذیر افزایش نسبی است که در هفته گذشته افزایش یافته است.

مرتبط با

داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که PEPE به عنوان انحلال‌شده‌ترین میم کوین به ارزش ۹.۳۳ میلیون دلار در ۲۴ ساعت است. این رقم مربوط به ۷۲۹,۴۷۶,۱۵۳,۲۴۵ PEPE است که در این دوره منحل شده اند و سرمایه گذاران بلندمدت بیشترین “رک” را دریافت کرده اند.

پس از آن Dogecoin (DOGE) با زیان ۸.۲۷ میلیون دلاری در طول بازه زمانی ثبت شده است. این مقدار نقد شده مربوط به ۵۶,۹۱۶,۷۲۴ بازار آتی و مشتقات DOGE است که یک شبه از بین رفته اند. Dogwifhat همچنین با تقریباً ۴.۱۴ میلیون دلار یکی از پرفروش‌ترین سکه‌های میم در بازار است.

این انحلال‌ها پس از کاهش شدید قیمت این سکه‌های میم صورت گرفت. در حالی که Dogecoin 9.57٪ کاهش یافت، قیمت PEPE 11.28٪ و dogwifhat 18.33٪ کاهش یافت.

در حالی که این سه سکه میم در خط مقدم انحلال سکه های میم قرار داشتند، سایر بازیکنان برتر از جمله Shiba Inu و FLOKI نیز به ترتیب ۸.۱۱% و ۱۱.۷۲% از ضرر را ثبت کردند.

سقوط بزرگتر، بهبودی بزرگتر

با کاهش شدید ثبت شده توسط این توکن ها، این احتمال وجود دارد که رالی همراه در روزها یا هفته های آینده طنین انداز شود.

مرتبط با

برخی از این سکه‌های میم در حال ثبت به‌روزرسانی‌های چشمگیر در اکوسیستم خود هستند که می‌تواند به افزایش چشمگیر قیمت‌ها در کوتاه مدت کمک کند. یکی از آنها Dogecoin است که دارای انباشت نهنگ صعودی قابل توجهی است و برای ادغام قراردادهای هوشمند در بزرگترین اکوسیستم کیف پول پیشنهاد شده است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا