🚨 اخبار ارز دیجیتال

ارتش DOGE در مورد پرداخت های بالقوه Dogecoin در X بسیار مشتاق است، در اینجا دلیل آن است.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • جامعه DOGE هنوز به “XD” (DOGE در X) اعتقاد دارد.
  • ایلان ماسک قلب خود را روی Dogecoin گذاشت

در یک توییت اخیر، حساب کیف پول رمزنگاری محبوب MyDoge چیزی شبیه به نظرسنجی خود در مورد خوش بینی جامعه DOGE در مورد مشاهده پرداخت های DOGE در پلتفرم X در آینده منتشر کرد.

جامعه DOGE هنوز به “XD” (DOGE در X) اعتقاد دارد.

“به نظر شما 𝕏 باید روزی از پرداخت های Dogecoin پشتیبانی کند؟” سوال خوانده شد. با قضاوت بر اساس موج پاسخ‌های مثبت و مشتاقانه، ارتش DOGE همچنان معتقد است که رمزارز میم مورد علاقه‌شان به انعام و تراکنش‌های خرد در غول رسانه‌های اجتماعی X کمک می‌کند.

امسال، ایلان ماسک در حال کسب مجوز در ایالت های جدید ایالات متحده برای راه اندازی ویژگی X Payments است. X Insider “DogeDesigner” چندین بار پست کرده است که پرداخت ها تا پایان سال روی این پلتفرم راه اندازی می شود.

در ماه مارس، مجوزهای پردازش پرداخت برای ایالت های زیر به دست آمد: ایلینوی، اورگان، و نیومکزیکو. به همین دلیل است که ارتش DOGE نسبت به ادغام بالقوه DOGE در X در آینده نزدیک خوشبین است. بسیاری از کارشناسان همچنین به اشتراک گذاشته اند که ارز دیجیتال می تواند یکی از، اگر نه تنها گزینه پرداخت در X باشد.

مرتبط با

ایلان ماسک قلب خود را روی Dogecoin گذاشت

ایلان ماسک یکی از طرفداران بزرگ Dogecoin است و این موضوع را در طول هفت سال گذشته بارها در توییت های خود بیان کرده است. در سال ۲۰۲۱، توییت ماسک در مورد «دوج‌پدر» بودن و حمایت بعدی او از DOGE در شنبه شب زنده، این ارز دیجیتال میم را به بالاترین قیمت ۰.۷۳۷۶ دلار در ۸ می ۲۰۲۱ رساند.

با وجود اینکه DOGE در حال حاضر ۸۳.۱۵ درصد کمتر از بالاترین سطح تاریخی ۰.۱۲۴۳ دلار معامله می شود، همچنان بخشی از لیست ۱۰ برتر با توجه به CoinMarketCap است. اخیراً، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، در حالی که علناً در مورد ریشه های عشق ماسک به DOGE فکر می کرد، پیشنهاد کرد که میلیاردر فناوری می تواند حدود ۲۰ درصد از عرضه میم سکه را در اختیار داشته باشد یا شاید ماسک ممکن است به آن علاقه داشته باشد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا