اخبار ارز دیجیتال

گزارش شده است که دو کوون در حال استخدام یک وکیل در کره جنوبی است تا برای تحقیقات Terra آماده شود.

دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform ادعا می کند که مقامات کره جنوبی در طول تحقیقات Terraform با او تماس نداشته اند و او را تحت پیگرد قانونی قرار نداده اند.

دو کوون، یکی از بنیان‌گذاران آزمایشگاه‌های Terraform، چند روز پس از آنکه ادعا کرد مقامات کره جنوبی هنوز با او تماس نگرفته‌اند یا او را تحت پیگرد قانونی قرار نداده‌اند، یک وکیل از یک شرکت حقوقی محلی در کره جنوبی استخدام کرده است.

بر اساس گزارش های رسانه های محلی، کوون اخیراً نامه ای را برای انتصاب به یک وکیل در دفتر دادستان عمومی منطقه جنوبی سئول ارسال کرده است که در حال تحقیق در مورد سقوط Terra Luna است.

Kwon ادعا می‌کند که هیچ اتهامی مطرح نشده است، اما دادستان‌های کره‌جنوبی که در تحقیقات آزمایشگاه‌های Terraform هستند، طبق گزارش‌ها، در هفته سوم ژوئیه در ۱۵ شرکت جستجو و توقیف کردند. حاوی هفت صرافی ارزهای دیجیتال مربوط به فروپاشی Terra که اکنون از بین رفته است.

گزارش شده است که دادستان به آقای کوون که در سنگاپور اقامت داشت اطلاع داده و او را از خروج از کشور منع کرده است.

مربوط: هنگامی که دو کوون سکوت خود را می شکند، واکنش جامعه را به دنبال دارد

مقامات کره جنوبی بلافاصله پس از فروپاشی اکوسیستم ۴۰ میلیارد دلاری Terra در ماه مه تحقیقاتی را آغاز کردند. اولین اقدام در اواخر ماه مه انجام شد، زمانی که مقامات تصمیم گرفتند یک کمیته جدید نظارت بر کریپتو برای جلوگیری از حوادث مشابه Terra در آینده تشکیل دهند. مورد شکایت قرار گرفت و متهم به نقض رفتار مالی در این کشور شد.

سپس، در ماه ژوئن، مقامات تحقیقات رسمی را در مورد این پرونده آغاز کردند و آزمایشگاه Terraform را به جرم فرار مالیاتی و دستکاری بازار مجرم شناختند. دادستان های ملی کارمندان آزمایشگاه Terraform را از خروج از کشور منع کرده اند.

فروپاشی Terra-USD و فروپاشی اکوسیستم ۴۰ میلیارد دلاری تأثیر مخربی بر اکوسیستم بزرگتر داشته است. این حادثه بعداً منجر به سرایت کریپتو شد که چندین وام دهنده رمزنگاری و صندوق های تامینی را مدعی شدند.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا