اخبار ارز دیجیتال

هنگامی که دو کوون سکوت خود را می شکند، واکنش جامعه را به دنبال دارد

به گفته پادکست اریک کانر، در حالی که سازندگان تورنادو کش در آستانه مرگ هستند، دو کوون در حال “لذت بردن از مهمانی” است.

هنگامی که دو کوون، بنیانگذار و مدیر عامل Terra (LUNA) سکوت خود را در مورد سقوط استیبل کوین های الگوریتمی Terra USD (UST) و LUNA شکست، جامعه با احساسات متفاوتی نسبت به مدیران Terra واکنش نشان داد.

اعضای جامعه از مدیر عامل Terra ناراضی هستند، حتی اگر Kwon سعی کرد نام خود را در یک مصاحبه پاک کند.در یک توییت، پادکست اریک کانر مقایسه کرد وضعیت توسعه دهنده تورنادو کش دستگیر شده و Dogwon. به گفته کانر، در حالی که Kwon میلیاردها دلار کلاهبرداری کرده است و هنوز در حال “پارتی بازی” است، توسعه دهندگان Tornado Cash کدی برای حفظ حریم خصوصی نوشتند و اکنون وضعیت “خطرناکی” برای زندگی آنها وجود دارد.

FatManTerra رمزنگار نیز نظرات خود را در مورد مصاحبه Kwon به اشتراک گذاشت. محقق این مصاحبه را “برگر هیچ” توصیف کرد.مانترای چاق زمزمه کرد مدیر عامل ترا در مصاحبه ها در مورد چیزهای زیادی دروغ گفت و سعی کرد تقلب را به گونه ای توضیح دهد که از دخالت در آن جلوگیری کند، اما نتوانست این کار را انجام دهد.

کوری کلیپستن مبشر بیت کوین (BTC). وزن کرد کلیپستن کسانی را که در فروپاشی زمین پول خود را از دست دادند تشویق کرد تا علیه Dokwon شکایت کنند.در همین حال، هیلی لنون، ​​تحلیلگر من باور دارم مصاحبه داگوون شایسته توجه جامعه نیست.

اگرچه انتقادات زیادی به مصاحبه های اخیر داکوون وارد شده است. برخی افراد سعی می کنند به لونا توهین کنند و کوون را بی گناه اعلام کنند. کاربر توییتر من نوشته ام مدیر عامل Terra در حال حاضر در حال ساخت «لونای بهتر» است و نام دخترش را تغییر نداده است.

مربوط: گزارش: ناظر مالی کره جنوبی می خواهد رمزنگاری را “به سرعت” بررسی کند

در ماه ژوئن، دادستان های کره جنوبی ممنوعیت سفر را برای کارمندان آزمایشگاه Terraform وضع کردند. با این حال، از آنجایی که کوون در حال حاضر در سنگاپور است، مقامات ممکن است برای شروع تحقیقات جامع علیه او، گذرنامه او را باطل کنند.

در ماه ژوئیه، مقامات کره جنوبی علیه کسانی که در سقوط Terra شرکت داشتند، اقدام کردند. دادستان ها به ۱۵ سازمان از جمله صرافی هایی مانند Upbit، Bithumb، Coinone، Korbit و Gopax حمله کرده اند. این اقدام پاسخی به تعدادی از شکایات حقوقی علیه این شرکت در مورد حادثه استیبل کوین بود.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا