اخبار ارز دیجیتال

وزیر دارایی اتحادیه اروپا: نیازی به عجله یورو دیجیتال قبل از کمیسیون جدید اتحادیه اروپا در ژوئن ۲۰۲۴ نیست

Mairead McGuinness معتقد است که پروژه CBDC باید “بی سر و صدا و آهسته” توسط کمیسیون اتحادیه اروپا مورد بررسی قرار گیرد.

مرید مک گینس، رئیس خدمات مالی اتحادیه اروپا، هیچ دلیلی برای عجله برای معرفی یورو دیجیتال تا پس از انتخابات بعدی اروپا در ژوئن ۲۰۲۴ نمی بیند. به نظر او، پروژه ارز دیجیتال بانک مرکزی اتحادیه اروپا (CBDC) باید “بی صدا و محتاط” باشد. “به آهستگی” توسط کمیسیون بعدی اروپا که توسط پارلمان بعدی منصوب خواهد شد، تصمیم گیری خواهد شد.

مک گینس در سخنرانی در اندیشکده بروگل مستقر در بروکسل در ۶ سپتامبر به یورو دیجیتال اشاره کرد و تاکید کرد که بانک مرکزی اروپا (ECB) در ماه اکتبر درباره سرنوشت این پروژه تصمیم خواهد گرفت. با این حال، این مقام افزود که این گزینه باید در نظر گرفته شود.

استفاده از پول نقد کاهش یافته است. ما از کارت و تلفن همراه برای خرید و تجارت الکترونیک استفاده می کنیم. پول کجاست، پول عمومی بانک مرکزی؟ ما به نسخه دیجیتالی این نیاز داریم.

کمیسیون اروپا در ماه ژوئن یک طرح قانونی برای یورو دیجیتال پیشنهاد کرد. این پیشنهاد شامل مقرراتی برای خدمات رایگان و اجباری دیجیتال یورو، حفاظت از حریم خصوصی و پرداخت های آفلاین است. بانک‌ها، بیمه‌گران و صندوق‌ها باید در ازای دریافت پاداش، اطلاعات مشتریان خود را با شرکت‌های فین‌تک به اشتراک بگذارند.

مربوط: آی‌بی‌ام راهنمایی‌هایی را برای اجرای موفقیت‌آمیز یورو دیجیتال ارائه می‌کند

اخیراً، فابیو پانتا، رئیس بانک مرکزی اروپا، علناً طرح کمیسیون اروپا را تأیید کرد و CBDC اروپا را “پارادایمی جدید برای حفظ حاکمیت پولی” خواند.

مرحله تحقیقاتی پروژه یورو دیجیتال باید تا اکتبر ۲۰۲۳ تکمیل شود. بانک مرکزی اروپا سپس توسعه و آزمایش راه حل فنی را ادامه خواهد داد.

انتخابات پارلمان اروپا در سال ۲۰۲۴ قرار است از ۶ تا ۹ ژوئن ۲۰۲۴ برگزار شود. طبق رویه اتحادیه اروپا، پارلمان تازه منتخب رئیس جمهور و سایر اعضای کمیسیون اروپا را که از سوی شورای اروپا برای کاندیداتوری پیشنهاد شده اند را تایید یا رد خواهد کرد. .

مجله: فروپاشی NFT ها و هیولاها در نمایشگاه جدید موراکامی نمایش داده می شود

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا