اخبار ارز دیجیتال

طرح رمزنگاری دویچه بانک به افزایش قیمت بیت کوین به 27500 دلار کمک می کند

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

عملکرد قیمت بیت کوین در این ماه به بالاترین حد خود رسیده است، اما تحلیلگران منتظر پایان کندل های هفتگی هستند.

بیت کوین (BTC) پس از افتتاح وال استریت در 20 ژوئن به بالاترین حد خود رسید، در حالی که ناظران همچنان نسبت به قدرت بازار محتاط هستند.

نمودار 1 روزه BTC/USD. منبع: TradingView

بیت کوین هنوز «تغییر روند معناداری» ندارد

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، بیت‌کوین/دلار آمریکا در Bitstamp به ۲۷۴۹۹ دلار رسید.

از سرگیری معاملات بازار ایالات متحده باعث افزایش عملکرد شد و جفت ارز به بالاترین سطح از 31 می رسید. در مقایسه با پایین ترین سطح روز گذشته، کل حدود 4.2 درصد افزایش یافت.

با این وجود، فعالان محتاط بازار نمی توانند بگویند که روند حتی در یک بازه زمانی کوتاه تغییر کرده است.

تاجر و تحلیلگر Recto Capital گفت: “با این مقاومت مورب کم به بالا آبی، سخت است که به دنبال تایید شکست روزانه برای BTC باشید.” نظر داد نمودار توضیحی نیز پیوست شده است.

“از آنجایی که $BTC در بازه زمانی روزانه در بسیاری از آزمایش‌های مجدد پس از شکست در اینجا ناموفق است. بهتر است به بررسی‌های مهلت هفتگی توجه کنید.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Rekt Capital/Twitter

علاوه بر این، همانطور که در توییتر گزارش شده است، Rekt Capital اضافه اگر قدرت بیت کوین تا پایان هفته حفظ شود، “فرصت کافی” برای خروج از روند نزولی فعلی وجود خواهد داشت.

او تکرار کرد: «اما با وجود این همه هیجان، هنوز هیچ تغییر روند معناداری اتفاق نیفتاده است.

تاجر دیگر کریپتو تونی کمی خوشبین تر بود و انتظار بازگشت به 27500 دلار را داشت.

او گفت: “زمانی که ما صحبت می کنیم خط روند در حال شکسته شدن است، بنابراین بیایید ببینیم که آیا گاو نر دارای ویژگی های لازم برای تبدیل این موضوع به چیزی خاص است یا خیر.” نظر داد همراه با نمودار

“فراموش نکنید که 27100 دلار سطح کلیدی برای گاوها برای حمایت از امشب است.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Cryptotony/Twitter

حرکات رمزنگاری سرمایه گذاران نهادی جدید بی اعتمادی را افزایش می دهد

این افزایش با اخباری همراه شد که بزرگترین بانک آلمان، دویچه بانک، سرمایه‌دار 1.4 تریلیون دلاری، درخواست مجوز برای ذخیره دارایی‌های رمزنگاری کرده است. هفته گذشته سومین اعلامیه از این دست، پس از تشکیل پرونده برای صندوق های قابل معامله (ETF) توسط BlackRock و Fidelity Investments بود.

مرتبط: «بی حوصلگی فلات» قیمت بیت کوین می تواند 18 ماه طول بکشد – مطالعه جدید

EDX Markets، یک صرافی جدید ارزهای دیجیتال با سرمایه گذاران بنیانگذار از جمله Fidelity، Charles Schwab و Citadel Securities، امروز راه اندازی شد.

جمیل نظراری، مدیرعامل EDX در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «ما متعهد هستیم که بهترین منابع مالی سنتی را با استفاده از زیرساختی که توسط متخصصان بازار ساخته شده است تا بهترین شیوه‌های سازمانی را در خود جای دهیم، به بازار ارزهای دیجیتال بیاوریم.»

شبهات مربوط به زمان بندی محصول و برنامه جدید به راحتی در چارچوب اقدامات نظارتی ایالات متحده علیه دو بزرگترین صرافی موجود قابل مشاهده بود.

لری لپارد، گورو مدیریت ثروت نقل قول اضافی این اشاره به امتناع مکرر ایالات متحده از تبدیل Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، بزرگترین سرمایه گذار نهادی در بیت کوین، به ETF است.

برخی انتظار داشتند تاثیر مثبت بلندمدت بر حرکت قیمت بیت کوین داشته باشد.

اسکات ملکر، تاجر و مجری پادکست، که بیشتر به عنوان “گرگ بزرگراه چهارم” شناخته می شود، گفت: “بیت کوین صعودی است. همه چیز تغییر کرده است.” من نوشته ام برخی از نظرات رسانه های اجتماعی روز.

مهم نیست که تهاجم وال استریت خوب است یا بد… این باید به قیمت بیت کوین کمک کند.

مجله: بیت کوین در یک وعده “صفر خالص” و یک مسیر برخورد است

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا