اخبار ارز دیجیتال

آزمایشگاه های دلفی تمرکز تحقیقات خود را به اکوسیستم رمزنگاری جدید تغییر می دهد … و این اتریوم نیست

دلفی دیجیتال Cosmos را به جای اتریوم به عنوان بخشی از بررسی اکوسیستم های پیشرو برای یافتن تمرکز جدیدی برای بخش تحقیق و توسعه خود انتخاب کرد.

شرکت تحقیقاتی کریپتو دلفی دیجیتال، تمرکز بازوی پروتکل تحقیق و توسعه (R&D) خود، آزمایشگاه‌های دلفی، را به اکوسیستم کیهان تغییر داده است.

آزمایشگاه های دلفی بازوی پروتکل تحقیق و توسعه دلفی دیجیتال است که تیمی متشکل از ۵۰ نفر را به پرورش “ابتدای وب ۳” اختصاص داده است. بخش تحقیق و توسعه قبلاً بر روی تحقیق و توسعه پروتکل Terra متمرکز بود، اما پس از فروپاشی آن در ماه مه مجبور به کشف سایر اکوسیستم‌ها شد.

دلفی دیجیتال یک شرکت تحقیقاتی و سرمایه گذاری مستقل است که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد و تجزیه و تحلیل سطح نهادی بازار دارایی دیجیتال را ارائه می دهد و بخش آزمایشگاه های خود را در سال ۲۰۲۱ راه اندازی می کند.

در گزارش طولانی‌ای که در ۸ سپتامبر منتشر شد، دلفی دیجیتال دریافت که تیمش اکوسیستم‌های مختلف بلاک چین را تجزیه و تحلیل کرد تا مشخص کند که کدام یک به بهترین وجه با نیازهای آن‌ها، به ویژه مربوط به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) سازگار است. .

آزمایشگاه های دلفی آن را به عنوان یک “اکوسیستم بلاک چین قابل همکاری” توصیف کرد و تشخیص داد که Cosmos اکوسیستمی عالی برای تمرکز بر تحقیق و توسعه است. این به توانایی Cosmos برای بهره مندی از افزایش تعداد زنجیره های برنامه و قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای به عنوان یک مزیت بزرگ اشاره کرد.

این شرکت همچنین سرعت، نقدینگی زنجیره، تمرکززدایی و زنجیره متقابل را به عنوان عوامل کلیدی در تصمیم خود به نفع Cosmos ذکر کرد، علیرغم این واقعیت که اکوسیستم آن در مقایسه با رقبایی مانند اتریوم تا حدودی ضعیف است. من قابلیت همکاری، بلوغ فنی و کد را تشریح کردم. قابل حمل بودن

دلفی دیجیتال پیشنهاد می‌کند که سرعت و هزینه استفاده از لایه پایه اتریوم، معایب اصلی بلاک چین است که منجر به تجربه کاربری ضعیف می‌شود، حتی اگر اتریوم میزبان اکثر برنامه‌های DeFi باشد.

مربوط: چرا قابلیت همکاری کلیدی برای پذیرش فناوری بلاک چین است؟

این گزارش بیان می‌کند که جمع‌آوری به اتریوم اجازه می‌دهد بر این مشکل غلبه کند، اما قابلیت همکاری و قطع یا تأخیر بین زنجیره‌ها را اصلی‌ترین مسائل می‌داند.

چند ضلعی (MATIC)، خوش بینی (OP)، استارک نت (STARKNET)، کیهان (ATOM)، بهمن (AVAX)، سولانا (SOL)، پولکادوت (DOT)، نزدیک (نزدیک)، و سلستیا (CELT) همگی با کیهان هستند. در کل بالاترین امتیاز را دریافت کرد.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا