اخبار ارز دیجیتال

با روی آوردن صنایع بیشتر به Web3، دیلویت به تجربه های همه جانبه می پردازد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

4 شرکت بزرگ حسابداری روی تجربیات همهجانبه و سایر راه حل های Web3 شرط بندی می کنند تا نیازهای شرکت های مختلف را برآورده کنند.

تجربیات همهجانبه در حال حاضر در صنایع سرگرمی، بازی و مد رایج است، اما ابزارها به انواع دیگر نیازهای سازمانی، مانند شبیه سازی عملیات تولید یا آموزش مدیران برای انجام مکالمات حساس، پاسخ می دهند.

در اواخر فوریه، Deloitte اعلام کرد که با شرکت فضای مجازی Vatom همکاری می‌کند تا تجربیات همه‌جانبه‌ای را برای صنایع مختلف از شرکت‌هایی که به دنبال تقویت فرهنگ با واقعیت مجازی هستند تا برندهای متمرکز بر ایجاد تعامل با جامعه را به ارمغان بیاورد. این دو شرکت با هم مدعی ارائه کیف پول های زنجیره ای متقابل و دسترسی به مجموعه دارایی ها و توکن های دیجیتال Metaverse Experience به همراه توانایی میزبانی همزمان هزاران نفر در فضای مجازی یکسان هستند.

آموزش زیرزمینی – واقعیت مجازی.منبع: دیلویت

با این حال، هدف پنهان ارائه داده‌های اساسی در مورد کاربرانشان به شرکت‌ها است. خسرو خالد، مدیر عامل دیلویت دیجیتال، به کوین تلگراف گفت: «یکی از روندهای کلیدی که بر شرکت ها در تمام صنایع تأثیر می گذارد، کاهش دسترسی به داده های شخص ثالث است.

به گفته خالد، کسب و کارهایی که به شناخت و ارتباط با مشتریان خود متکی هستند، به دنبال جایگزینی داده های شخص ثالث و کاهش هزینه های جذب مشتری هستند. با توجه به ماهیت سفارشی‌سازی محصول، برای تطبیق‌پذیری، شرکت‌ها باید ویژگی‌های زیادی را در نظر بگیرند، از جمله فضاهای مجازی، اشیاء دیجیتال قابل برنامه‌ریزی، کیف‌پول‌های جهانی زنجیره‌ای متقابل، بازخرید POS، گیتینگ توکن، امتیازات وفاداری و سایر ویژگی‌ها. مزیت ابزارهای Web3، همه چیز برای برنامه های تجاری است.”

Deloitte ابزارهای متاورس مختلفی را برای این شرکت پیش بینی کرد. فضاهای مجازی راهی را به شرکت‌ها ارائه می‌دهند تا «نه تنها اعضای تیم جهانی را برای رویدادها و کنفرانس‌ها گرد هم بیاورند، بلکه ابزارهای بازی‌سازی شده‌ای را نیز فراهم می‌کنند که آموزش کارمندان را جذاب‌تر و تعاملی‌تر می‌سازد».

تولید دارایی سه بعدی – Omniverse.منبع: دیلویت

مثال دیگر دوقلو دیجیتالی املاک و مستغلات است که به خریداران احتمالی اجازه می دهد بدون خروج از خانه، یک تور همه جانبه از ملک را تجربه کنند. در هر یک از این موارد، فضای مجازی نه تنها یک کانال مستقیم برای تعامل ایجاد می‌کند، بلکه راهی آسان برای گرفتن داده‌های ارزشمند شخص اول و صفر از افرادی که در فضای مجازی درگیر هستند، ایجاد می‌کند. همچنین به اطلاع‌رسانی ابتکارات و استراتژی‌های آینده کمک می‌کند. ” خلیل.

تجربیات واقعیت مجازی میلیاردها دلار سرمایه گذاری را از شرکت های سراسر جهان جذب کرده است. طبق گزارش Precedence Research، ارزش بازار جهانی فناوری همهجانبه در سال 2021 به 21.6 میلیارد دلار خواهد رسید و انتظار می رود تا سال 2030 به 134.18 میلیارد دلار برسد.

غول‌های فناوری مانند انویدیا، کوالکام، گوگل، متا مالک فیس‌بوک و مایکروسافت قبلاً از ابتکارات مرتبط با Metaverse خود رونمایی کرده‌اند. پلتفرم های غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین که در Metaverse Business فعالیت می کنند عبارتند از Decentraland، The Sandbox، Axie Infinity، Metahero و Star Atlas.

اریک پولیر، بنیان‌گذار و مدیرعامل Vatom معتقد است که متاورس اینترنت فردا است.

“Web3 نشان دهنده تکرار بعدی اینترنت است. همانطور که هیچ شرکت یا صنعتی وجود ندارد که از اینترنت به عنوان ابزاری برای تعامل استفاده نکند، ما نیز از Web3 برای تعامل موثر با مخاطبان هدف در مقیاس استفاده خواهیم کرد.” هیچ بخش تجاری وجود ندارد که نتواند از اینترنت استفاده کند. از آن سود ببرید.»

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا