اخبار ارز دیجیتال

پروتکل DeFi ماه ها پس از هک Rari Fuse خاموش می شود

توکن اصلی پروتکل، BABL، پس از اعلام توقف فعالیت توسط بنیانگذار آن، به پایین ترین سطح ۰.۲۳ دلار سقوط کرد.

پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) Babylon Finance سرانجام پس از ماه ها تلاش برای بازیابی از شتاب منفی ناشی از بهره برداری Rari Fuse، بسته شدن خود را اعلام کرد.

در بیانیه ای، رامون رکورو، بنیانگذار آن گفت توضیح داد علی‌رغم تلاش‌های تیم برای مقاومت در برابر اثر دومینوی ناشی از هک، این پلتفرم با رگه‌های منفی غیرقابل حلی مواجه شد. طبق گفته Recuero، پروتکل ۳.۴ میلیون دلار در هک ضرر کرد. پس از این، ارزش کل قفل شده در پلت فرم از ۳۰ میلیون دلار به ۴ میلیون دلار رسید. Recuero گفت که بدتر از همه، استخر فیوز رها شد و ارزش ۱۰ میلیون دلاری را از بازار وام‌دهی گرفت.

وضعیت نزولی در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال نیز نمکی بر زخم‌های آنها افزوده است. بنیانگذار پروتکل DeFi گفت که مشکلات باعث شد که توکن رمزنگاری بومی Babylon Finance BABL نیز از ۲۰ دلار به ۶ دلار برسد و چندین ماه از باند فرودگاه خارج شود.

جدا از اینها، بنیانگذاران توضیح دادند که گزینه تامین مالی با استفاده از BABL به عنوان وثیقه دیگر امکان پذیر نیست. من نمی توانم این کار را انجام دهم. او توییت کرد:

بنیانگذاران همچنین گفتند که اقدام نهایی تیم اصلی توزیع تمام دارایی های مالی باقیمانده بین دارندگان BABL و hBABL بعد از ۶ سپتامبر خواهد بود. بی قرار.

پس از اعلام، قیمت BABL 99٪ کاهش یافت و به پایین ترین سطح تاریخ ۰.۲۳ دلار برای هر توکن رسید. در زمان نوشتن، این توکن با قیمت ۰.۴۴ دلار معامله می شود.

مربوط: کلاه سفیدها: بیشتر سرمایه های دزدیده شده عشایر را پس گرفتند، اما تنها چیزی که به دست آوردند این NFT مضحک بود

در ماه می، مهاجمان تقریباً ۸۰ میلیون دلار دارایی را از پلتفرم فیوز Rari Capital سرقت کردند. در همین حال، پروتکل DeFi به استثمارگران جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای بازگرداندن وجوه دزدیده شده پیشنهاد کرد.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا