اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم DeFi Oasis آدرس های کیف پولی را که خطرناک تلقی می شوند مسدود می کند

کاربران هنگام تلاش برای تعامل با Oasis با کیف پول هایی که ریسک بالایی دارند، جلسات قطع ارتباط را گزارش کرده اند.

پلتفرم مالی غیرمتمرکز Oasis.app گفت آدرس‌های مجاز دیگر نمی‌توانند به برنامه دسترسی داشته باشند، طبق پست جدید انجمن Discord در روز پنجشنبه. کیف پول‌هایی که در نتیجه تغییر شرایط خدمات به‌عنوان پرخطر پرچم‌گذاری شده‌اند، از استفاده از Oasis.app برای مدیریت موقعیت‌ها یا برداشت وجوه منع می‌شوند. در عوض، این دسته از کاربران یا باید مستقیماً با پروتکل زیربنایی مربوطه که در آن وجوه آنها ذخیره می‌شود تعامل داشته باشند، یا خدمات دیگری را بیابند.

گابریل، عضو تیم Oasis.app، در مورد این تصمیم گفت:

“به تازگی، ما مجبور شدیم شرایط استفاده از Oasis.app را برای مطابقت با قوانین و مقررات مربوطه به روز کنیم. مطابق با آخرین مقررات، Oasis.app شرایط استفاده را به روز کرده است. همه آدرس های مجاز دیگر قادر به انجام این کار نیستند. به عملکرد Oasis.app دسترسی داشته باشید.”

پس از جمع آوری ۶ میلیون دلار بودجه سری A در سال ۲۰۲۰، Oasis به یک پلتفرم محبوب برای استقراض و وام دهی DeFi تبدیل شده است. این پروتکل در ۳۰ روز گذشته ۴.۶ میلیارد دلار تراکنش را پردازش کرده و سپرده های ۳.۴۲ میلیارد دلاری را مدیریت کرده است.

در زمان انتشار، مشخص نیست Oasis از چه ابزاری برای شناسایی کیف پول‌هایی که ریسک بالایی دارند استفاده می‌کند. مشابه Oasis، صرافی غیرمتمرکز Uniswap اخیراً شروع به استفاده از داده‌های TRM Labs برای مسدود کردن کیف پول‌هایی کرد که ادعا می‌شود به فعالیت‌های غیرقانونی مرتبط هستند. آزمایشگاه های TRM به نهادها کمک می کند تا جرایم مالی مربوط به رمزنگاری را از طریق تجزیه و تحلیل زنجیره ای شناسایی و بررسی کنند. تا کنون، بازخورد در مورد اقدامات جدید Oasis عمدتا منفی بوده است. یکی از کاربران Discord، Eagles#2541، ادعا می کند:

من در واقع فقط در حساب‌هایی که مستقیماً در معرض Tornado Cash قرار گرفته‌اند با Oasis تعامل داشته‌ام. من فقط شبکه را اعمال کردم. هر سوراخی در آن وجود داشت.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا