اخبار ارز دیجیتال

Ripple exec می‌گوید DeFi به یک «برنامه قاتل» نیاز دارد تا آن را به سطح بعدی برساند

از یک پانل در کنفرانس آینده پژوهان بلاک چین در مورد آینده مالی غیرمتمرکز و آنچه که باید انجام شود تا پذیرش جریان اصلی انجام شود، سؤال شد.

بوریس آلرگانت، رئیس بازارهای دی‌فای در آزمایشگاه ریپل، می‌گوید یک «برنامه قاتل» برای مصرف‌کنندگان چیزی است که برای رساندن بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) به سطح جذب مخاطبان اصلی مورد نیاز است.

Alergant نظرات خود را طی یک میزگرد با عنوان “آینده مالی غیرمتمرکز” در کنفرانس آینده پژوهان بلاک چین در ۹ اوت بیان کرد و با خبرنگاران Cointelegraph در تورنتو، کانادا مصاحبه شد.

در کنار Alergant، کوین هابز، مدیر عامل Aventus Ventures، لیزا لود، بنیانگذار و مدیر عامل FLUIDEFI، و رایان برکین، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Teller Finance نیز به پنل پیوستند.

احساسات عمومی در میان شرکت کنندگان این بود که موسسات مالی متمرکز در نهایت DeFi را به سمت پذیرش جریان اصلی سوق خواهند داد.

برای یک کاربر معمولی، به مادرتان بگویید چگونه بیرون برود و روی Aave یا ETH شرط بندی کند. […] این یک فرآیند است. او نمی داند چگونه از MetaMask استفاده کند، اما امیدوار است که به نحوی این بازده را ایجاد کند. او می خواهد معامله کند اما نمی داند چگونه. ”

“بنابراین من فکر می کنم پذیرش نهادی جایی است که می رود و نهادها هستند که آن را ممکن می کنند. […] یک برنامه قاتل برای مصرف کنندگان برای ارتقای رمزارز و DeFi به سطح بعدی. ”

لود، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Fluidefi نیز دیدگاه مشابهی را بیان کرد و اشاره کرد که اینترنت در نهایت توسط افراد عادی که مجموعه پروتکل اینترنت را که به عنوان TCP/IP نیز شناخته می‌شود، درک نمی‌کردند، پذیرفته شد.

“همه ما از اینترنت استفاده می کنیم، درست است؟ اینترنت برای ما یک تغییر پارادایم بود، اما نمی دانیم چگونه از TCP/IP استفاده کنیم. اما پایدار نیست و مدل مناسبی برای اتخاذ نیست.”

او افزود: «در طول دو سال گذشته، ما شاهد سرمایه‌گذاری موسسات مالی بیشتر در DeFi بوده‌ایم و شرکت‌هایی که تجربیات کاربری ساده‌تری ایجاد کرده‌اند.

مدیران ریپل همچنین بیان کردند که بخش DeFi به زودی با بخش CeFi برای ارائه خدمات مالی به مشتریان خود همکاری خواهد کرد.

او گفت: “DeFi در نهایت مکمل و مکمل CeFi خواهد بود. من فقط اعدام می خواهم.”

مربوط: امور مالی غیرمتمرکز با موانع متعددی برای پذیرش جریان اصلی مواجه است

کنفرانس آینده پژوهان بلاک چین بزرگترین کنفرانس سالانه بلاک چین و ارزهای دیجیتال در تورنتو، کانادا است و تا ۱۰ آگوست ۲۰۲۲ برگزار می شود و پنجمین سال برگزاری این رویداد است. در رویداد امسال، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، علیرغم حضور در هفته بلاک چین فقط دو روز پیش، حضور خواهد داشت.

نویسنده: Brian Quarmby

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا