اخبار ارز دیجیتال

پروتکل وام دهی DeFi ایجاد شده توسط یکی از بنیانگذاران سابق QuadrigaCX از ۵۰ میلیون دلار در TVL فراتر رفته است.

مایکل پاترین اوایل سال جاری به عنوان یکی از بنیانگذاران پروژه DeFi Wonderland افشا شد، اما مدت کوتاهی پس از آن از بین رفت.

طبق گفته DeFi Llama، پروتکل UwU Lend، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) که به عنوان بازار پول در بلاک چین اتریوم عمل می کند، از ۵۰ میلیون دلار در مجموع ارزش قفل شده (TVL) فراتر رفته است. پروتکل غیر حضانت توسط مایکل پاترین، یکی از بنیانگذاران سابق صرافی رمزارز QuadrigaCX، که با نام مستعار “سیفو” شناخته می شود، ایجاد شد.

UwU Lend به کاربران این امکان را می دهد که سود سپرده ها را دریافت کنند، بهره پرداخت کنند و وجوه قرض بگیرند. وام های معوق UwU Lend بیش از حد وثیقه است و وثیقه آن بیشتر از بدهی است. کارمزد کمی از هر تراکنش به خزانه داری UwU می رود. وام گیرندگان برنامه بازپرداخت نامحدودی برای مدت وام ندارند.

این پروتکل همچنین شامل یک توکن بومی، UwU است. توکن‌ها را می‌توان برای مشارکت در تقسیم درآمد با سهام‌داری در استخرهای ارائه‌دهنده نقدینگی مورد استفاده قرار داد. حداکثر عرضه UwU 16 میلیون است. از این تعداد، ۵۰ درصد انتشارات جامعه، ۲۵ درصد سرمایه گذاران و ۲۵ درصد تیم ها هستند.

مایکل پاترین پیش از دو تغییر نام در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۸ با نام عمر دانانی شناخته می‌شد. او به دلیل جرایم مالی مختلف در ایالات متحده محکوم شده است. در آن فرآیند فهرست کاتن در سال ۲۰۱۸ بر اثر بیماری کرون درگذشت و کلیدهای خصوصی ارز دیجیتال شرکت را با خود به گور برد. این منجر به از دست دادن دائمی بیش از ۱۴۵ میلیون دلار از سرمایه مشتری شد.

در اوایل سال جاری، کارآگاه DeFi zachxbt کشف کرد که Patryn پروتکل DeFi Wonderland را به عنوان یکی از بنیانگذاران با نام مستعار Sifu اجرا می کند. پس از واکنش خشونت آمیز جامعه ناشی از dox، پروژه DeFi محاصره شده تعطیل شد. در نتیجه، قیمت توکن های سرزمین عجایب به شدت کاهش یافت.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا