اخبار ارز دیجیتال

مدیر سابق مورگان استنلی می‌گوید که DeFi می‌تواند از منابع مالی سنتی برای کاهش ریسک استفاده کند

کوین لپسو، مدیرعامل اینفینیتی صرافی گفته است که اگر DeFi می‌خواهد سرمایه‌گذاران نهادی بیشتری را در ارزهای دیجیتال جذب کند، ابتدا باید وارد بازار درآمد ثابت شود.

اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) با راه اندازی پروتکل DeFi توسط یکی از مدیران سابق مورگان استنلی، پیروزی دیگری را بر امور مالی سنتی، که اغلب به عنوان TradFi نامیده می شود، به دست آورده است.

کوین رپسو، رئیس سابق ساختار مورگان استنلی، قصد دارد با پروژه جدید خود به نام Infinity Exchange، یک طرح اوراق قرضه نهادی ارائه دهد که نرخ‌های ثابت و شناور را ارائه می‌دهد.

به گفته لپسو، پروژه جدید او به معامله گران DeFi این امکان را می دهد که “اربیتراژ را پیاده سازی کنند، نقدینگی را از پروتکل های دیگر جذب کنند و موقعیت های ریسک مبتنی بر نرخ آتی را پوشش دهند.”

بازارهای دی‌فای به‌طور مشهوری بی‌ثبات هستند، بنابراین تجارت دارایی‌های دیجیتال پرخطر است. با خرید و فروش گزینه های بیشتر، می توانید ریسک خود را محافظت کنید و در تمام طول منحنی سررسید سفته بازی کنید. با گزینه‌های دارایی قابل سرمایه‌گذاری بیشتر در دسترس برای تجارت در امتداد منحنی بالا، کاربران می‌توانند به راحتی از دارایی‌های پرخطر و غیر ریسکی خارج شوند.

لپسو به کوین تلگراف گفت که معرفی منحنی بازدهی ارزهای دیجیتال برای رشد معاملات DeFi مهم است زیرا نوسانات را کاهش می دهد.

با منحنی‌های بازدهی کریپتو، مجموعه‌ای قوی‌تر از محصولات پیرامون استیبل‌کوین‌ها و راهی برای یکسان‌سازی نرخ‌ها برای TradFi و DeFi، نوسانات کریپتو به‌طور قابل‌توجهی کمتر می‌شود.»

این توسعه زمینه را برای ادامه ورود سرمایه گذاران نهادی و سرمایه گذاران به این فضا فراهم می کند. بر اساس نظرسنجی اخیر Bitstamp، علاقه سازمانی همچنان بالاست. ۸۰ درصد از سرمایه گذاران نهادی مورد بررسی معتقدند که ارزهای دیجیتال در دهه آینده از انواع سنتی سرمایه گذاری پیشی خواهند گرفت.

مربوط: توصیف جایی که DEX امروز کمیاب است

لپسو تکرار کرد که اگر فضا بخواهد سرمایه‌گذاران نهادی بیشتری در بازار احساس امنیت کنند، استفاده از مکانیسم‌هایی که از قبل در بازارهای شناخته شده کار می‌کنند، نقطه شروعی است. .

مدیر عامل شرکت تاکید کرد اگر بازار درآمد ثابت آینده DeFi باشد، پذیرش نهادی ادامه خواهد یافت.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا