اخبار ارز دیجیتال

تعداد اپلیکیشن های غیرمتمرکز چند ضلعی به ۳۷۰۰۰ رسید که امسال ۴۰۰ درصد افزایش یافته است.

این به این دلیل است که تعداد تیم‌های فعال ماهانه در بلاک چین در ماه جولای به ۱۱۸۰۰ تیم رسیده است که از ۸۰۰۰ تیم در ماه مارس افزایش یافته است.

تعداد برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) در Polygon، یک پلت‌فرم مقیاس‌پذیری اتریوم، از ۳۷۰۰۰ فراتر رفته است که ۴۰۰ درصد از اوایل سال ۲۰۲۲ افزایش داشته است.

تیم Polygon اعداد را از طریق یک پست وبلاگ ۱۰ آگوست ارائه شده توسط پلتفرم توسعه Web3 شریک Alchemy به اشتراک گذاشت و بیان کرد که این اعداد نشان دهنده تعداد برنامه های راه اندازی شده تاکنون در شبکه تست و شبکه اصلی است. من اشاره کردم که نشان دهنده تعداد تجمعی .

او همچنین خاطرنشان کرد که تعداد تیم‌های فعال ماهانه (شاخص فعالیت توسعه‌دهندگان در بلاک چین) در پایان ژوئیه به ۱۱۸۰۰ رسید که ۴۷.۵ درصد نسبت به مارس افزایش داشت.

تیم پروژه همچنین به تفکیک پروژه‌های dApp اشاره کرد که مشخصاً نشان می‌دهد «۷۴ درصد از تیم فقط در Polygon و ۲۶ درصد در هر دو Polygon و Ethereum مستقر هستند».

بلاک چین اثبات سهام (PoS) سازگار با EVM Polygon از فهرست بلندبالایی از پروژه‌ها و برندهای برجسته در فضای رمزنگاری، از جمله بازار NFT OpenSea، پلتفرم‌های Metaverse Decentraland و The Sandbox و پلتفرم وام‌دهی مالی غیرمتمرکز (DeFi) Aave می‌آید. dApp خود را میزبانی کنید. صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر NFT / شرکت بازی Animoca Brands.

طبق پست وبلاگ، استفاده Polygon از dApps “بیش از ۱۴۲ میلیون آدرس کاربر منحصر به فرد و ۵ میلیارد دلار دارایی را ایمن کرده است” و تا به امروز تقریبا ۱.۶ میلیارد تراکنش در شبکه را پردازش کرده است.

رایان وایات، مدیرعامل Polygon، آشکارا از این رشد خوشحال است و در توییتر گفت: “سال خوبی در Polygon بود.”

در اوایل سال جاری، تیم Polygon از همکاری خود با Alchemy به عنوان یک عامل کلیدی در پس تکثیر dApps ساخته شده در شبکه خود نام برد. این به این دلیل است که زیرساخت پلتفرم Web3 ساخت dApps را برای توسعه دهندگان Polygon به طور قابل توجهی آسان می کند.

در این پست آمده است: “همکاری Polygon با Alchemy در ژوئن ۲۰۲۱ یک کاتالیزور برای پذیرش است، به طوری که تعداد dApp های در حال اجرا در شبکه از ۳۰۰۰ در اکتبر، ۷۰۰۰ در ژانویه و ۱۹۰۰۰ در آوریل فراتر رفت. این ثابت شده است.”

مربوط: بنیانگذار Polygon می گوید اتریوم ویزا را در جمع بندی zkEVM شکست خواهد داد

در این پست، علاوه بر زیرساخت های Web3 و dApp مانند ابزارهای پلتفرم Alchemy، رابط های برنامه نویسی برنامه (API)، Alchemy “با Polygon برای حل و کاهش حوادث سطح شبکه در هنگام وقوع کار کرد.” همچنین تأکید می کند که شما در حال کار هستید.

طبق گزارش CoinGecko، دارایی بومی Polygon، MATIC، طی ماه گذشته ۶۶.۳ درصد افزایش یافته و به ۰.۹۲ دلار در زمان نگارش این مقاله رسیده است، در میان نشانه‌های اخیر بهبودی صعودی در بازار ارزهای دیجیتال. MATIC با ارزش بازار فعلی ۶.۹ میلیارد دلار، شانزدهمین دارایی بزرگ در ارزهای دیجیتال است.نویسنده: Brian Quarmby

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا