اخبار ارز دیجیتال

دادستان کل دی سی از مایکل تالر و میکرواستراتژی به دلیل فرار مالیاتی شکایت کرد

کارل راسین، دادستان کل واشنگتن دی سی گفت: “اگر از تمام مزایای زندگی در شهر بزرگ ما برخوردار هستید و هنوز از پرداخت سهم منصفانه مالیات خودداری می کنید، ما شما را مسئول می دانیم.”

کارل راسین، دادستان کل منطقه کلمبیا، اعلام کرد که دفترش از شرکت اطلاعات تجاری MicroStrategy و یکی از بنیانگذاران آن مایکل تالر به اتهام فرار مالیاتی شکایت خواهد کرد.

در تاپیک توییتر چهارشنبه، راسین اعلام کرد در یک شکایت علیه MicroStrategy و مدیر عامل سابق آن، مایکل سیلر، او ادعا کرد که “هرگز مالیات بر درآمد DC پرداخت نکرده” و شرکت “توطئه” کرده است تا به او کمک کند از پرداخت مالیات اجتناب کند. من ادعا کردم. به گفته دادستان کل، تالر موظف به پرداخت مالیات بر درآمد «صدها میلیون دلاری» در دوران اقامت خود در دی سی است.

با این دادخواست به ساکنان و کارفرمایان می‌گوییم که اگر از پرداخت مالیات مالیاتی خود در عین برخورداری از تمام مزایای زندگی در شهر بزرگ ما خودداری کنید، شما را مجازات خواهیم کرد.

راسین گفت که این اتهامات ناشی از اصلاح قانون ادعاهای نادرست منطقه توسط شورای منطقه کلمبیا برای تشویق افشاگران به گزارش ساکنانی است که از قوانین مالیاتی فرار می کنند. دادستانی کل بر اساس قانون اصلاحی دارای اختیارات اجرایی است.

در ایالات متحده، بسیاری از افراد ثروتمند با کارشناسان حقوقی مشورت می کنند و اغلب از خلاءها برای کاهش بار مالیاتی خود استفاده می کنند، اقدامی که توسط بسیاری از قانونگذاران و ساکنان ایالات متحده مورد انتقاد قرار گرفته است. با این حال، مقامات دولتی بسیاری از شرکت‌ها را تشویق می‌کنند تا با ارائه معافیت‌های مالیاتی، مانند دفاتر آمازون، فروشگاه‌هایی را در حوزه قضایی مربوطه خود راه‌اندازی کنند.

مربوط: شرکت‌های معدنی می‌خواهند با واریز درآمدهای خود به IRA به مالیات دهندگان کمک کنند تا از تعهدات خود اجتناب کنند.

در ۲ آگوست، سایلر اعلام کرد که از سمت مدیرعاملی MicroStrategy که در سال ۱۹۸۹ به تأسیس آن کمک کرد، کناره‌گیری می‌کند و نقش جدیدی به‌عنوان «صندلی اجرایی» به عهده می‌گیرد. در آن زمان، تالر گفت تقسیم نقش‌ها به شرکت کمک می‌کند تا استراتژی خود را برای «کسب و نگهداری بیت کوین» دنبال کند. رئیس سابق MicroStrategy، Phong Le در ۸ آگوست به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب شد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا