اخبار ارز دیجیتال

بانک DBS افزایش 4 برابری خرید بیت کوین در صرافی DDEx در ماه ژوئن را گزارش می دهد.

سرمایه گذاران کریپتو در ژوئن 2022 در DDEx بانک DBS چهار برابر بیشتر بیت کوین خریدند، زیرا قیمت بیت کوین به زیر 20000 دلار کاهش یافت.

بر اساس داده های بزرگترین بانک سنگاپور، علاقه سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین (BTC) با کاهش شدید ارز دیجیتال در ژوئن 2022 در حال افزایش است.

تعداد کل تراکنش‌ها در DDEx در ژوئن 2022 در مقایسه با آوریل 2022 در بحبوحه رشد تقاضای سرمایه‌گذاران برای دارایی‌های دیجیتالی مانند بیت‌کوین و اتر (ETH) بیش از دو برابر شد. طبق DBS، سفارشات خرید در DDEx 90٪ از کل معاملات در ماه ژوئن را تشکیل می دادند، زیرا ارزهای دیجیتال در اواسط سال 2022 با تخفیف های عمیق معامله می شدند.

DBS گزارش می دهد که در مقایسه با آوریل 2022، مقدار بیت کوین خریداری شده در DDEx در ژوئن چهار برابر شد، در حالی که مقدار ETH 65٪ افزایش یافت.

بانک در بیانیه‌ای اعلام کرد: «از آنجایی که صنعت دارایی‌های دیجیتال نوسانات بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کند، سرمایه‌گذارانی که به چشم‌انداز بلندمدت دارایی‌های دیجیتال اعتقاد دارند، به سمت پلتفرم‌های قابل اعتماد و تنظیم‌شده جذب می‌شوند.

به گفته لیونل لیم، مدیرعامل DDEx، صنعت دارایی دیجیتال در حال تجربه یک “بازنشانی بزرگ” است زیرا روایت سرمایه گذاری از پیگیری بازده دور می شود. لیم گفت: «سرمایه گذاران امروزی در عوض به دنبال بندرهای امن برای تجارت و ذخیره دارایی های دیجیتال در میان نوسانات مداوم بازار هستند.

مربوط: تنبلی در تابستان؟ طبق گزارش CoinShares، حجم ارزهای دیجیتال 55 درصد کاهش یافته است.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، قیمت بیت کوین در ژوئن 2022 بدترین ماه آن از سپتامبر 2011 بود، با زیان ماهانه به 40٪ و کاهش قیمت به زیر 20000 دلار. زمستان جاری کریپتو عمدتاً به دلیل بحران الگوریتمی استیبل کوین و فاجعه وام دهی کریپتو در زمانی است که نقدینگی وام دهندگان کریپتو تمام می شود.

ترزور گفت: “همه شرکت کنندگان باید به ریسک های موجود و این واقعیت احترام بگذارند که هیچ راه حلی در این زمینه وجود ندارد، بنابراین اگر وام گیرنده نتواند بازپرداخت کند، وام دهنده باید ضرر را بپذیرد. نه، و بازده اغلب ارزش ریسک را ندارد.” Josef Tětek تحلیلگر ارزهای دیجیتال.

نویسنده: Helen Partz

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا