اخبار ارز دیجیتال

DataVault به دنبال مشاوره از آژانس های انتخاباتی ایالات متحده برای ارسال NFT ها به عنوان مشوق های جمع آوری کمک های مالی است.

این شرکت قصد داشت NFT ها را «به شیوه ای مشابه کلاه ها و سوغاتی های مبارزاتی» بفروشد و کمیته سیاسی قصد داشت NFT ها را به تعداد زیادی از اهداکنندگان کم ارزش ارائه دهد.

تیم حقوقی شرکت توکن غیرقابل تعویض DataVault Holdings از کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده در مورد استفاده از NFT ها در تلاش های خود برای جمع آوری کمک های مالی نظر مشورتی خواسته است.

وکلای DataVault در نامه ای در ۲۱ سپتامبر به لیزا استیونسون، معاون مشاور کل FEC گفتند که NFT ها به عنوان “هدایای یادبود” برای افرادی که در کمیته های سیاسی مشارکت داشته اند ارسال می شود و دارندگان توکن برای تبلیغ این کمپین امکان استفاده از آن را دارند. . مبتنی بر داوطلبانه، بدون پاداش. شرکت NFT از FEC خواسته است تا راهنمایی هایی در مورد اینکه چگونه می تواند به عنوان یک فروشنده تجاری با صدور توکن برای اعضای کمیته سیاسی بدون نقض قوانین مالی کمپین فدرال عمل کند، ارائه دهد.

الیوت برک، وکیل دیتا والت گفت: «فعالیت‌های DataVault برای کمیته‌های سیاسی کاملاً تجاری انجام می‌شود و DataVault به‌دنبال تأثیر مثبت یا منفی بر نامزدی یا انتخابات نامزدهای پست فدرال نیست». “DataVault NFT ها را به کمیسیون های سیاسی به همان شیوه و در روند معمول تجارت مانند سایر مشتریان کمیسیون غیرسیاسی ارائه می دهد.”

طبق پیشنهاد DataVault، این شرکت قصد دارد NFT‌ها را «به شیوه‌ای مشابه کلاه‌ها و سوغاتی‌های کمپین» بفروشد و کمیته‌های سیاسی را تشویق می‌کند تا NFT‌ها را به تعداد زیادی از اهداکنندگان کوچک مورد نظر ارائه کنند. توکن‌ها را می‌توان برای دسترسی VIP در رویدادهای مختلف کمپین استفاده کرد و می‌تواند شامل آثار هنری و مطالب مرتبط با خط‌مشی‌های نامزد باشد. طبق سناریوی نمونه DataVault، کارمزدهای ناشی از صدور NFT یا تراکنش ها به عنوان “هزینه های تامین مالی” گزارش می شود.

“NFT ها ۱۰ دلار قیمت دارند و توسط DataVault در اختیار کمیته کمپین قرار خواهند گرفت. NFT ها توسط کمیته کمپین به اهداکنندگانی ارائه می شود که مبلغ ۱۰ دلار کمک مالی می کنند. ۰۰/۱۰ دلار کمک مالی ثبت می کنند و به عنوان جمع آوری کمک مالی ۳ دلار به DataVault هزینه می پردازند. هزینه.”

تیم حقوقی DataVault از FEC خواسته است تا روشن کند که آیا این شرکت می‌تواند NFT‌ها را طراحی کند و آنها را به کمیته‌های سیاسی ارائه دهد و نشانه‌هایی را برای تشویق مشارکت‌کنندگان ارائه دهد. من درخواست کردم. در نظر مشورتی ۲۰۱۹ خود در مورد NFT ها، کمیسیون تشخیص داد که توکن ها «به طور قابل ملاحظه ای از اشکال سنتی یادگاری های کمپین، مانند دکمه ها قابل تشخیص نیستند.

FEC در آن زمان گفت: “توزیع توکن های بلاک چین بی ارزش نوعی پاداش برای خدمات داوطلبانه نیست، بلکه راهی جدید برای داوطلبان و حامیان برای نشان دادن حمایت خود از کمپین است.” «کمیسیون دریافت که توکن‌های بی‌ارزش به اشکال سنتی‌تر یادگاری‌های کمپین شباهت دارند و به این نتیجه رسیدند که نه قانون و نه مقررات کمیسیون توزیع آنها را محدود یا ممنوع نکرده است.

مربوط: گزارش: رمزگذاری و تمرکززدایی می تواند بر رأی دهندگان در انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ ایالات متحده تأثیر بگذارد

سیاستمداران خارج از اختیارات FEC نیز تلاش های مشابهی انجام می دهند. پیش از انتخابات ریاست جمهوری کره جنوبی در ماه مارس، ستاد انتخاباتی لی جائه میونگ، نامزد حزب دموکرات، NFT هایی منتشر خواهد کرد که تصاویری از این سیاستمدار و تعهدات کمپین او را به کسانی که برای جذب نسل های جوان اهدا کرده اند، نشان می دهد. در کالیفرنیا، پس از اینکه یک نهاد مستقل ممنوعیت اهدای ارزهای دیجیتال به نامزدهای ایالتی و محلی را در سال ۲۰۱۸ لغو کرد، NFT ها در مرکز بحث میان اعضای کمیسیون رویه های سیاسی منصفانه ایالت قرار گرفتند.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا