🚨 اخبار ارز دیجیتال

هکرهای دارک نت حساب های ارزهای دیجیتال را تا ۳۰ دلار می فروشند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته ارائه‌دهنده امنیت داده‌های آنلاین Privacy Affairs، قیمت‌های حساب‌های ارز دیجیتال هک شده همچنان بالاترین قیمت را در میان حساب‌های آنلاین هک‌شده باقی می‌ماند.

طبق گزارش‌ها، مجرمان سایبری از تاریک‌ترین گوشه‌های اینترنت، حساب‌های رمزنگاری هک‌شده و تأیید شده را در تاریک‌نت به قیمت هرکدام به قیمت ۳۰ دلار می‌فروشند.

بر اساس یک مقاله تحقیقاتی ۲۴ آوریل توسط ارائه‌دهنده امنیت داده آنلاین Privacy Affairs – The Dark Web Price Index، مجرمان سایبری انواع اطلاعات حساب‌های مالی به‌دست‌آمده از طریق کلاهبرداری را در وب تاریک می‌فروشند.

قیمت‌های حساب ارز دیجیتال تأیید شده به‌طور تقلبی شامل موارد زیر است:

  • اکانت تایید شده Kraken: 1170 دلار
  • حساب تایید شده بایننس: ۴۱۰ دلار
  • حساب تایید شده Crypto.com: 300 دلار
  • حساب تایید شده کوین بیس: ۲۵۰ دلار
  • حساب تایید شده ایالات متحده Bitrex: 30 دلار

بر اساس داده های شاخص قیمت دارک وب در سال گذشته، این ارقام نشان دهنده افزایش قابل توجه قیمت های پرداخت شده برای جزئیات حساب مشابه در سال ۲۰۲۲ است. در سال ۲۰۲۲، هکرها به ترتیب تنها ۲۶۰ و ۲۵۰ دلار برای تأیید حساب های Kraken و Binance پرداخت کردند.

حساب‌های هک شده را می‌توان برای دور زدن غیرقانونی اقدامات Know Your Customer (KYC) در صرافی‌های رایج ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار داد.

حساب‌های ارزهای دیجیتال تنها حساب‌های موجود در این لیست نیستند. اطلاعات حساب کارت اعتباری با موجودی حداکثر ۵۰۰۰ دلار تنها با قیمت ۱۱۰ دلار به فروش می رسد و اعتبارنامه های ورود به حساب بانکی آنلاین با موجودی حداکثر ۲۰۰۰ دلار به قیمت ۶۰ دلار به فروش می رسد.

میانگین قیمت برای کارت اعتباری خاص و داده‌های ورود آنلاین.منبع: Privacy Issues

همچنین می‌توانید اطلاعات ورود به حساب‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی، از جمله حساب‌های هک‌شده فیس‌بوک، Airbnb، جی‌میل را که هر بار از ۲۵ دلار شروع می‌شود، دریافت کنید.

در بیانیه ای درباره این اعداد تکان دهنده جدید، محقق امنیتی مرتبط با حریم خصوصی، Miklos Zoltan می گوید که کاربران اینترنت باید بیش از هر زمان دیگری مراقب اطلاعات شخصی خود باشند.

زولتان توضیح می‌دهد: «اگر کسی اطلاعات مالی یا اعتبار رسانه‌های اجتماعی شما را دریافت کند، قیمت‌های بالا اساساً برای او ارزش دارد.

“احتمال زیادی وجود دارد که شما به این چیزها بسیار بالاتر از آنچه هستند امتیاز دهید. زیرا آنها فقط نشانه دیگری از پول آسان برای شما هستند.”

مربوط: یوتیوب به بازیابی کانال هک شده ای که کلاهبرداری XRP Crypto را انجام داده است کمک می کند

هک کردن حساب‌ها در صرافی‌های رایج ارزهای دیجیتال به یک مسئله اصلی در صنعت تبدیل شده است.

اخیراً یکی از مشتریان صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس در ایالات متحده شکایتی را علیه این شرکت در پی حمله به حساب‌هایشان تنظیم کرده است.

او ادعا کرد که پس از قربانی شدن یک هک مخرب موسوم به «تعویض سیم کارت»، «۹۰ درصد پس‌انداز خود» را از دست داده است. این هک به کلاهبرداران اجازه می‌دهد تا با فریب دادن ارائه‌دهنده مخابراتی شما، کنترل شماره تلفن شما را در دست بگیرند تا آن را به سیم کارت شما پیوند دهد. کارت

مجله: چه اتفاقی برای EOS افتاد؟ عکسبرداری انجمن برای بازگشت غیرمحتملنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا