🚨 اخبار ارز دیجیتال

کارکنان پشتیبانی مشتری به نوسانات بازار پاسخ نمی دهند – مدیران بورس

مدیر عامل بایننس استرالیا می گوید که داشتن پشتیبانی مشتری برای رسیدگی به حجم بالایی از درخواست های مشتری در هر زمان ضروری است.

آشفتگی در بازار ارزهای دیجیتال می تواند یک زمان بسیار استرس زا برای کارکنان پشتیبانی مشتریان صرافی ارزهای دیجیتال باشد، و شرکت ها به طور قابل توجهی کارکنان خود را افزایش می دهند تا تقاضا را در طول موج افزایش دهند.

الکس هارپر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل صرافی استرالیایی SwyftX، به کوین تلگراف گفت: […] در Swyft، هیچ کس بالاتر از پشتیبانی مشتری نبود. ”

او گفت که باید تا آخر شب با کارکنان منابع انسانی و مدیر مالی کار می کرد تا در زمانی که بازار دیوانه می شد به تیم پشتیبانی مشتری کمک کند.

“الون ماسک به پستی در مورد Dogecoin اشاره می کند، ۷ ثبت نام هر روز”.

هارپر توضیح داد که هدف SwyftX زمان پاسخگویی دو دقیقه ای است. زیرا مشتریان باید به سوالات پاسخ دهند و چیزها را درک کنند.

او همچنین گفت که تیم کارکنان مشتری در حال حاضر بیش از یک سوم نیروی کار را تشکیل می دهد و توانایی ارائه پشتیبانی ۲۴/۷ را فراهم می کند.

لی تراورز، مدیر عامل بایننس استرالیا، به کوین تلگراف گفت که تیم پشتیبانی مشتری بایننس برای پاسخگویی به تقاضای مشتریان و اهمیت ارزهای دیجیتال جدید برای کسانی که در بخش پشتیبانی مشتری کار می کنند، در حال گسترش است. او گفت که سرمایه گذاری در آموزش و توسعه آنها یک اولویت است.

تراورز پیشنهاد می‌کند که بخش پشتیبانی مشتری یک اولویت در شرکت است، و آن را به‌عنوان «پنجره‌ای به کل پلتفرم بایننس» توصیف می‌کند و کار آن‌ها را برای موفقیت شرکت حیاتی می‌داند.

رهبران تیم و مدیران کشور می توانند در یک برنامه آموزشی متمرکز بر کاربر شرکت کنند تا نقش پشتیبانی مشتری خود را درک کنند، از کاربران محافظت کنند و تجربه مشتری را به دست آورند.

تراورز توضیح داد که رویدادهای غیرقابل پیش بینی در بازارهای ارزهای دیجیتال مانند Terra Luna و UST باعث افزایش چشمگیر تقاضا برای پشتیبانی مشتری شده است. تیم پشتیبانی مشتری شما باید بتواند حجم بالایی از سوالات مشتری را در هر زمان انجام دهد.

تراورز همچنین گفت که پشتیبان پشتیبانی چت Binance است تا “مستقیم به سوالات کاربران پاسخ دهد” تا بهتر درک کند که چگونه در پشت صحنه کار می کند، که به گفته او روشی است که پشتیبانی مشتری به تقاضا پاسخ می دهد. من اضافه کردم که این بخش مهمی از توانایی است. برای انجام آن.

مطالب مرتبط: سلامت روان و ارزهای دیجیتال: نوسانات چگونه بر شادی تأثیر می گذارد؟

تراورز گفت که پس از تثبیت بازار، کارکنان پشتیبانی مشتری از دوره‌های تعطیلی استفاده می‌کنند تا از «ساعت‌های آرام» استفاده کنند و «وبلاگ‌های توضیح‌دهنده و پرسش‌های متداول ایجاد کنند تا اطلاعات قابل دسترس‌تری را برای کاربران فراهم کنند.» توضیح داد.

او اضافه کرد که فرآیند سوار شدن بیشترین تقاضا را برای کارکنان پشتیبانی مشتری دارد زیرا «صرف نظر از شرایط بازار، از جمله بازارهای گاو نر یا خرسی،» مشتریان همیشه «می‌خواهند سریع و کارآمد وارد بورد شوند.» این می‌تواند سخت باشد.

نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا