اخبار ارز دیجیتال

Curve Finance اکسپلویت سایت را حل می کند و به کاربران دستور می دهد قراردادهای اخیر را لغو کنند: Finance Redefined

اکثر ۱۰۰ توکن برتر DeFi همراه با بقیه بازار پس از انتشار داده‌های جدید CPI، سبز معامله شدند و چندین توکن سودهای دو رقمی را ثبت کردند.

به Finance Redefined خوش آمدید. این یک پیشنهاد هفتگی از بینش های مهم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است، خبرنامه ای که برای ارائه تحولات مهم هفته گذشته برای شما ایجاد شده است.

پروتکل‌های Cross-Bridge در بحث DeFi در هفته گذشته در کانون توجه قرار گرفتند، زیرا گزارش‌های جدیدی ظاهر شد که نشان می‌دهد RenBridge برای پولشویی ۵۴۰ میلیون دلاری پول دزدیده شده استفاده شده است. در همین حال، Curve Finance یک سوء استفاده در سایت خود را حل کرده و به کاربران دستور داده است که قراردادهای اخیر را لغو کنند.

اینترلی، یک شرکت بلاک چین مستقر در لندن، یک پل زنجیره ای متقابل مبتنی بر بیت کوین (BTC) را در Polkadot به نام interBTC (iBTC) راه اندازی کرده است.

اکثر ۱۰۰ توکن برتر دیفای همراه با بقیه بازار شاهد موج جدیدی از حرکت صعودی بوده اند، به طوری که چندین توکن سود دو رقمی در نمودارهای هفتگی به ثبت رسانده اند.

Curve Finance سوء استفاده از سایت را حل می کند، به کاربران می گوید قراردادهای اخیر را لغو کنند

در ۹ آگوست، بازارساز خودکار Curve Finance در توییتر به کاربران درباره یک سوء استفاده در سایت خود هشدار داد. تیم پشت پروتکل به مشکلی اشاره کرد که به نظر می رسید حمله یک بازیگر مخرب باشد که بر سرورهای نام و فرانت اند سرویس تأثیر می گذارد.

Curve در توییتر گفت که صرافی آن، یک محصول جداگانه، به نظر می رسد تحت تأثیر این حمله قرار نگرفته است زیرا از ارائه دهنده سیستم نام دامنه (DNS) دیگری استفاده می کند.

به خواندن ادامه دهید

پل متقاطع زنجیره ای RenBridge 540 میلیون دلار از درآمد هک پولشویی کرد: Elliptic

این پل زنجیره‌ای متقاطع در سال جاری هدف بیش از چند هک بوده است، اما داده‌های جدید ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل بلاک چین Elliptic نشان می‌دهد که یکی از آن‌ها برای شستشوی بیش از ۵۰۰ میلیون دلار دارایی‌های رمزنگاری غیرقانونی به‌دست‌آمده استفاده شده است.

بر اساس یک گزارش جدید، پل کریپتو رنبریج از سال ۲۰۲۰ از طریق فرآیندی به نام جهش زنجیره ای، شست و شوی حداقل ۵۴۰ میلیون دلار درآمد مجرمانه را تسهیل کرده است.

به خواندن ادامه دهید

Interlay پل استیبل کوین بی‌اعتماد BTC را در Polkadot راه‌اندازی کرد

Interlay، یک شرکت بلاک چین مستقر در لندن، یک پل زنجیره ای متقابل مبتنی بر BTC را در Polkadot راه اندازی کرده است. این پل که interBTC (iBTC) نامیده می شود، استفاده از بیت کوین را در بلاک چین های غیربومی برای DeFi، نقل و انتقالات زنجیره ای، توکن های غیرقابل تعویض (NFT) و موارد دیگر امکان پذیر می کند.

interBTC به عنوان یک استیبل کوین با پشتوانه بیت کوین عمل می کند که توسط یک شبکه غیرمتمرکز از خزانه های بیش از حد وثیقه ایمن شده است. به گفته Interlay، این مشابه توکن Dai (DAI) MakerDAO است که یک استیبل کوین در بلاک چین اتریوم است.

به خواندن ادامه دهید

پلتفرم DeFi Oasis آدرس های کیف پولی را که خطرناک تلقی می شوند مسدود می کند

پلتفرم DeFi Oasis.app گفت آدرس‌های مجاز دیگر نمی‌توانند به برنامه دسترسی داشته باشند، طبق یک پست جدید انجمن Discord در ۱۱ آگوست.

کیف پول‌هایی که در نتیجه تغییر شرایط خدمات به‌عنوان پرخطر پرچم‌گذاری شده‌اند، از استفاده از Oasis.app برای مدیریت موقعیت‌ها یا برداشت وجوه منع می‌شوند. در عوض، این دسته از کاربران یا باید مستقیماً با پروتکل زیربنایی مربوطه که در آن وجوه آنها ذخیره می‌شود تعامل داشته باشند، یا خدمات دیگری را بیابند.

به خواندن ادامه دهید

نمای کلی بازار دیفای

داده های تحلیلی نشان می دهد که ارزش کل DeFi قفل شده از هفته گذشته ۵ میلیارد دلار افزایش یافته و به ارزش ۶۸.۹۴ میلیارد دلار رسیده است. داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که ۱۰۰ توکن برتر DeFi بر اساس ارزش بازار هفته‌ای صعودی داشته‌اند و چندین توکن سودهای دو رقمی را ثبت کرده‌اند.

آنکر (ANKR) با جهش ۴۸ درصدی در هفته گذشته بیشترین افزایش را در بین ۱۰۰ رتبه برتر ثبت کرد و پس از آن بهمن (AVAX) با جهش ۲۰ درصدی قرار گرفت. شبکه Oasis (ROSE) 18 درصد افزایش قیمت در حالی که Chainlink (LINK) 16 درصد افزایش قیمت را در نمودار هفتگی ثبت کرد.

از اینکه مرور کلی این هفته از تاثیرگذارترین تحولات DeFi را خواندید متشکریم. جمعه آینده برای داستان ها، بینش ها و آموزش های بیشتر در این فضای پویا در حال پیشرفت به ما بپیوندید.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا