اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com شروع فصل ۲ Loaded Lions: Mane City را اعلام کرد

فهرست

  • Loaded Lions: Mane City Season 2 توسط Crypto.com راه اندازی شد
  • مجموعه جدید Crypto.com Tactical Gear NFT در مارس ۲۰۲۴ راه اندازی شد

Loaded Lions: Mane City از اوایل سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴، توکن های CRO به ارزش ۴۰۰۰۰۰ دلار را به عنوان پاداش بازگشت نقدی و NFTهای جایزه بین بازیکنان موفق توزیع کرده است. بنابراین، شروع فصل جدید مشتاقانه در انتظار جامعه جهانی ارزهای دیجیتال بود.

Loaded Lions: Mane City Season 2 توسط Crypto.com راه اندازی شد

طبق اعلام رسمی اکوسیستم خدمات بلاک چین سنگین وزن Crypto.com، پروژه Loaded Lions: Mane City GameFi بازیکنان را برای شرکت در فصل دوم خود دعوت می کند. در مقایسه با نسخه های قبلی، این نسخه دارای مجموعه های جدید NFT و جوایز بزرگتر خواهد بود.

بازی Loaded Lions: Mane City tycoon شبیه ساز با بازیکنان در حال طراحی و ساخت شهرهای رویاهای خود آغاز شد. با این حال، با فصل ۲، بازیکنان همچنین قدرت حمله به همکاران خود و توانایی دفاع از خود در برابر حملات را خواهند داشت. تا زمانی که فصل تمام نشود، تابلوهای امتیازات هیچ کس ایمن نیستند.

در نظری برای U.Today، نمایندگان Crypto.com تاکید کردند که GameFi این پلتفرم پیشگام در ماه‌های اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده است:

این بازی در کمتر از یک سال بیش از ۱۷۰۰۰ بازیکن و بیش از ۱.۲۶ میلیون دلار در تراکنش های درون بازی به دست آورده است.

به عنوان راهی برای هیجان انگیزتر کردن گیم پلی بازی Loaded Lions: Mane City، تیم دو سیستم جدید را معرفی کرد که رقابت بین Dark Lions و Loaded Lions، یعنی Factions و Abilities را به نمایش می گذارد.

از بازیکنان خواسته می‌شود که یک Faction را برای همسویی انتخاب کنند: The Legion یا The Void. کل مقدار طلای تولید شده توسط هر بازیکن به عملکرد آن گروه کمک خواهد کرد. در ازای آن، کاربران همچنین بر اساس عملکرد گروهشان در پایان یک رویداد حالت رقابتی، جوایز درآمد طلایی، درآمد الماس و EXP Gain دریافت خواهند کرد.

علاوه بر جناح ها، حملات و دفاع نیز به عنوان بخشی از قابلیت Abilities معرفی خواهند شد. توانایی ها به هر بازیکن اجازه می دهد تا از شهر در برابر آسیب محافظت کند و در عین حال هیجان سرمایه گذاران را برای صعود سریعتر به جدول امتیازات افزایش دهد.

مجموعه جدید Crypto.com Tactical Gear NFT در مارس ۲۰۲۴ راه اندازی شد

مجموعه NFT “Crypto.com Tactical Gear” در مارس ۲۰۲۴ راه اندازی شد و عملکرد اصلی آن افزایش اثرات حملات و دفاع کاربران بود.

ادغام این دو مجموعه یک تغییر واقعی بازی برای فصل دوم Mane City خواهد بود. زیرا بازیکنان باید خود را به ترکیبی عالی از NFT ها مجهز کنند تا قدرت مهارت های خود را به حداکثر برسانند.

Loaded Lions اولین و گل سرسبد مجموعه NFT Crypto.com است. این مجموعه اولین پروژه تصویر پروفایل متعلق به پلتفرم (PFP) بود که در فضای NFT راه اندازی شد و شامل ۱۰۰۰۰ PFP منحصر به فرد و الگوریتمی تولید شده بود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا