اخبار ارز دیجیتال

زمستان کریپتو؟ بازارهای کار DeFi، Metaverse، NFT هنوز داغ هستند – استخدام کنندگان

یکی از استخدام‌کنندگان رمزارز به کوین‌تلگراف گفت: بزرگترین ویژگی‌های موفقیت در صنعت کریپتو، «ذهنیت راه‌اندازی» و توانایی «غلتیدن با یک مشت» است.

زمستان جاری کریپتوها شاهد کاهش بودجه و استخدام قابل توجهی بوده است، اما به گفته برخی از استخدام کنندگان کریپتو، جستجو برای استعدادهای برتر در چندین بخش عمودی Web3 متوقف نشده است.

کوین گیبسون، موسس شرکت Proof of Search، در گفتگو با کوین تلگراف، گفت که اکثریت کاهش مشاغل در بازار ارزهای دیجیتال از صرافی های متمرکز بوده است، به ویژه ۱۸ درصد کاهش مشاغل در Coinbase در ژوئن و ۱۰ درصد کاهش مشاغل در Gemini. در سال ۲۰۱۸ ۵ درصد کاهش در Crypto.com در ماه جولای.

با وجود این، او گفت که «هنوز تقاضای زیادی» برای جویندگان کار رمزنگاری وجود دارد تا با «شرکت‌های مبتنی بر گیم‌فای، متاورس، دی‌فای و NFT» شغل پیدا کنند.

گیبسون توضیح داد که هیئت‌های شغلی ارزهای دیجیتال همچنان تحت تسلط نقش‌های توسعه‌دهنده و مهندس هستند، و افزود که «CTO‌های مجرب، CMOs و کارشناسان توکن نیز کمبود دارند.»

گیبسون افزود که شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر همچنان به سرمایه‌گذاری در شرکت‌هایی با مدل‌های کسب‌وکار قوی ادامه می‌دهند که با وجود نوسانات بازار، شاهد ادامه فعالیت استخدامی هستند.

به نظر می رسد که این ادعاها با گزارش اخیر شرکت تحلیل رمزنگاری مساری تأیید می شود که نشان می دهد ۳۰.۳ میلیارد دلار در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به شرکت های ارزهای دیجیتال سرریز شده است که نسبت به سال ۲۰۲۱ بیشتر است. عادت زنانه.

نیل داندون، بنیانگذار Crypto Recruit به کوین تلگراف گفت که بیشتر چیزهایی که می بیند مربوط به “مناطق بی اهمیت” است.

داندون گفت که در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت، بازار کار ارزهای دیجیتال «احتمالاً در آینده قابل پیش‌بینی نسبتاً راکد باقی می‌ماند تا زمانی که شاهد خروج واضح از بازار نزولی باشیم». شرکت های رمزنگاری و جویندگان کار.

مربوط: چگونه در کریپتو حرفه ای شروع کنیم؟ راهنمای مبتدیان برای سال ۲۰۲۲

داندون گفت، اما توانایی شرکت‌های ارزهای دیجیتال برای انطباق با شرایط در حال تغییر، چه در بازار نزولی یا نه، به موفقیت آنها در این بازار کمک زیادی می‌کند.

کریپتوکارنسی هنوز یک صنعت نوپا است و مهمترین ویژگی در هنگام ورود به این فضا ذهنیت استارتاپی است. توانایی رول کردن. ایجاد چیزهای جدید برای افراد ضعیف نیست.

برخی از بزرگترین شرکت های دولتی جهان نیز در سال ۲۰۲۲ پول خود را وارد بازار ارزهای دیجیتال کرده اند. بر اساس گزارش بلوک دیتا، گوگل، سامسونگ، مایکروسافت، پی پال، مورگان استنلی و گلدمن ساکس از جمله شرکت هایی هستند که در دور تامین مالی شرکت کردند.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا