🚨 اخبار ارز دیجیتال

فروشگاه DApp برای کیف‌پول‌ها: Consensys عکس‌های متقابل زنجیره‌ای متاماسک را آماده می‌کند

MetaMask Snap آتی به کاربران اجازه می دهد تا از طریق کیف پول MetaMask خود، بلاک چین های مختلفی مانند بیت کوین و سولانا را اجرا کنند.

سیمون موریس، رئیس استراتژی ConsenSys، گفت که Snap مورد انتظار MetaMask به کاربران امکان می دهد با انواع شبکه های مختلف بلاک چین تعامل داشته باشند و به روز رسانی پروژه ها را در مورد آنچه در تراکنش های پیچیده اتفاق می افتد دریافت کنند. در جریان.

موریس در ۶ سپتامبر در هفته بلاک چین کره به کوین تلگراف گفت که MetaMask Snaps مانند اپ استور اپل برای کیف پول های رمزنگاری عمل می کند و توسعه دهندگان شخص ثالث برنامه های غیرمتمرکز جدیدی (DApps) ایجاد خواهند کرد (Snaps و او گفت که او قادر خواهد بود. برای راه اندازی و گسترش توابع متامسک

موریس توضیح داد که اولین دور از اسنپ های منتشر شده تحت بررسی های امنیتی قرار خواهند گرفت و توسط توسعه دهندگان ConsenSys در لیست سفید قرار خواهند گرفت. هدف آینده این است که فرآیند را به اندازه انتشار یک برنامه در وب فاقد امتیاز کنیم.

این ارتقا که موریس گفته است اواخر امسال منتشر خواهد شد، به کاربران امکان می دهد افزونه های شخص ثالث را در کیف پول MetaMask خود دانلود کنند.

اینها به کیف پول های MetaMask اجازه می دهد تا در زنجیره های غیر EVM مانند Bitcoin، Solana، Avalanche و Starknet استفاده شوند.

MetaMask با این فرض شروع می شود که چیزی بسیار شبیه به EVM یا Ethereum وجود دارد. این کاری است که شما انجام می دهید.

Snaps همچنین به کاهش ابهام در مورد امضای تراکنش کمک می کند. موریس اذعان کرد که کاربران اغلب هنگام تایید تراکنش‌ها در این زمان دچار سردرگمی یا وحشت می‌شوند و برخی از اسنپ‌هایی که به زودی منتشر می‌شوند، نمایی اجمالی از فرآیند امضای تراکنش‌ها و ارزیابی قراردادهای هوشمند را ارائه می‌دهند. فقط اشاره کرد که به حفظ آن کمک می‌کند. از مات شدن

مجموعه دیگری از ویژگی های فعال شده توسط Snaps به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که به صورت داخلی در MetaMask برای کاربران پیام ارسال کنند.

مربوط: “آینده چند زنجیره ای بسیار روشن است” – MetaMask از همه توکن ها از طریق Snap پشتیبانی می کند

کاربران برای به‌روزرسانی نیازی به مراجعه به وب‌سایت پروژه یا حساب‌های رسانه‌های اجتماعی ندارند، و ارتقاء «لایه‌ای از ارتباط بین توسعه‌دهندگان DApp و کاربران» را امکان‌پذیر می‌کند.

برای کسانی که می‌خواهند Snaps را امتحان کنند، موریس گفت که کاربران می‌توانند اپلیکیشنی به نام MetaMask Flask را دانلود کنند، اما هشدار داد که این ابزار فقط برای توسعه‌دهندگان است.

در ۵ سپتامبر، MetaMask جدیدترین ویژگی “فروش” خود را معرفی کرد که به کاربران منتخب در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا اجازه می دهد اتر (ETH) را به ارز فیات تبدیل کنند که می تواند مستقیماً به حساب های بانکی منتقل شود.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار محافظت کنیم – بیت کوین OG و کارشناسان بحث می کنندنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا