اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Crypto Unicorns می گوید بازی های P2E در یک “مرحله بلوغ” طولانی هستند

Aron Beireschmitt بنیانگذار Crypto Unicorns درباره NFT Steez و اجزای کلیدی بازی های بلاک چین مورد نیاز برای ایجاد یک بازی پایدار در بازی و اقتصاد درآمد صحبت می کند.

از آنجایی که هیاهوی بازی‌ها و پلتفرم‌های Play-to-Earn (P2E) در اوایل سال ۲۰۲۲ کمرنگ می‌شود، شرکت‌کنندگان Web3 شروع به تأکید بر نیاز به «سرگرم‌تر کردن» بازی‌ها و کمتر جهت‌گیری مالی کردند. در آخرین قسمت از NFT Steezآلیسا اکسپوسیتو و ری سالموند با آرون بیرشمیت، مدیرعامل بازی‌های لاگونا و بنیان‌گذار Crypto Unicorns درباره پایداری بازی‌های بلاک چین متمرکز بر P2E صحبت کردند.

برای Beireschmitt، تکامل از یک مدل بازی برای کسب درآمد به یک مدل بازی برای کسب درآمد نشان می دهد که هنوز آزمایش و بلوغ در این بازی ها وجود دارد. Beireschmitt می‌گوید: «هیچ چیز از نظر ساخت بازی تغییر نکرده است، اما فناوری بلاک چین به بومیان و گیمرهای رمزارز اجازه می‌دهد تا بازی کنند، مالکیت کنند و بالقوه از این مدل‌های بازی و درآمد کسب کنند. اکنون قابل تغییر است. سوال بزرگتر این است که آیا پایدار است یا خیر.

تغییر پارادایم و احساسات در بازی P2E

با توجه به تغییر در احساسات پیرامون P2E و نحوه نزدیک شدن کریپتو یونیکورن ها به آن، Beireschmitt گفت که در تلاش برای جذب کاربران بیشتر، آنها از “شبیه سازی های کشاورزی اقتصادی و “حلقه های بازی مبتنی بر مهارت” در زمان واقعی استفاده خواهند کرد. راه را برای پایداری هموار می کند.” به آن اکوسیستم به گفته Beireschmitt، این حلقه های بازی نه تنها باید از نظر شکل و عملکرد مشابه باشند، بلکه باید برای بازیکن سرگرم کننده و جذاب باشند.

اما او همچنین اذعان کرد که بازی‌های مبتنی بر بلاک چین برای همه مناسب نیستند و جمعیت هدف کریپتو یونیکورنز با بومی‌های کریپتو همخوانی دارد.

به گفته Beireschmitt، کمبود “همسویی انگیزشی رایگان برای بازی” وجود دارد، که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا از معدود بازیکنانی که برای بازی های رایگان هزینه می کنند، بیشترین ارزش را ببرند. این عدم تطابق یک «عدم تطابق پارادایم» ایجاد می کند. این به بازی های Web3 اجازه می دهد تا بازیکنان به سطوح جدیدی از استقلال و مالکیت بر آیتم ها، دارایی ها و مهارت های درون بازی دست یابند.

برای Beireschmitt، این چیزی است که مدل بازی و برد را “قانع کننده” می کند. بازیکنان این پتانسیل را دارند که در طول مسیر در حین انجام بازی های مورد علاقه خود درآمد کسب کنند. Beireschmitt می‌گوید: Web3 نه تنها به بازیکن اجازه منشأ و مالکیت را می‌دهد، بلکه مدل حاکمیتی آن به بازیکنان و شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا “ملک هدایت بازی، اکوسیستم و IP[مالکیت معنوی]را داشته باشند.”

اقتصاد درون بازی یک کار در حال پیشرفت است

اقتصاد درون بازی ثابت کرده است که مانعی برای اکثر بازی‌های بازی و کسب درآمد است. توضیح دادم که یکی از عواملی که کمک می‌کند بازیکنان منفعل کسانی هستند که روی بازیکنان فعال سرمایه گذاری می کنند تا خود را در بازی بهبود بخشند.

با این حال، Beileschmidt تاکید کرد که برای پایداری این پویایی، باید یک “حلقه بازی مبتنی بر مهارت” و یک “token sinnk” اجرا شود. زیرا این کار بازیکنان را به اقتصاد و اکوسیستم بازمی گرداند. همانطور که Beireschmitt بیان کرد، اکثر بازی‌های بازی و کسب درآمد هنوز انتقال از «مرحله رشد» به «مرحله بالغ» را طبقه‌بندی می‌کنند، اما او کاملاً معتقد است که «آینده در چند روز آینده روشن است!» من اینجا هستم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بحث با آرون بیرشمیت، رجوع کنید به گوش کنید به قسمت کامل از NFT Steezes. یک یادآوری همزمان با فضای توییتر NFT Steez تنظیم کنید که هر جمعه در ساعت ۱۲:۰۰ به وقت شرقی پخش می شود.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Alyssa Exposito

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا