🚨 اخبار ارز دیجیتال

کریپتو توییتر نگرانی های امنیتی خود را در مورد اخبار اخیر ادغام NFT متا به اشتراک می گذارد

متا اخیراً اعلام کرده است که آخرین ویژگی NFT به کاربران امکان می دهد کیف پول دیجیتال خود را به اینستاگرام و فیس بوک متصل کنند.

در ۲۹ آگوست، متا، شرکت مادر فیس‌بوک و اینستاگرام، اعلام کرد که کاربران می‌توانند مجموعه‌های دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را در هر دو پلتفرم با اتصال کیف پول دیجیتال خود به هر یک از سایت‌ها ارسال کنند.

اعلام متا ممکن است برای برخی از علاقه مندان به دارایی های دیجیتال مانند یک پیروزی گسترده به نظر برسد، اما همه اعضای کریپتو توییتر از این خبر هیجان زده نشدند.

کاربران بدبین برای ابراز نگرانی در مورد امنیت و حفظ حریم خصوصی داده هایی که هنگام اتصال کیف پول های دیجیتال به این پلت فرم های رسانه های اجتماعی فاش می شوند، به رسانه های اجتماعی مراجعه کرده اند.

کاربر توییتر و عضو انجمن وب ۳ NPC-Picac در توییتی نوشت: «فکر نمی‌کنم کار هوشمندانه‌ای باشد که به یک مجموعه دیجیتالی برای اتصال به «متا» اعتماد کنیم.

یکی دیگر از اعضای انجمن کریپتو توییتر، CryptoBartender، در مورد اینکه متا می‌تواند با داده‌هایی که از کیف پول‌های دیجیتال به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کند چه کند، ابراز نگرانی کرد و اظهار داشت: «بدانید کدام کیف پول‌ها متعلق به شما هستند و از شما و ارز دیجیتالتان محافظت می‌کنند.» آیا می‌خواهید بتوانید بر فعالیت‌های خود نظارت کنید. او در توییتی نوشت.

برخی از کاربران احساس می‌کنند که افشای دارایی‌های دیجیتالی ارزشمندشان در معرض هویتشان می‌تواند آنها را هدف کلاهبرداری و سرقت قرار دهد. شما می‌پرسید: اما آیا این خطرناک نیست؟ “

دیگران افکار خود را در مورد افرادی که حتی داده های شخصی بیشتری را به نفع شرکت هایی با سابقه طولانی سوء استفاده از داده های کاربر و حریم خصوصی پخش می کنند، به اشتراک گذاشتند.

در این اطلاعیه، متا تصریح کرد که به عنوان بخشی از ایمن و سرگرم کننده نگه داشتن پلتفرم، “افراد می توانند از ابزارهای ما برای ایمن نگه داشتن حساب های خود و گزارش مجموعه های دیجیتالی که دستورالعمل های جامعه ما را نقض می کنند، استفاده کنند.” متا هنوز برنامه های خاص مورد نیاز برای ایمن نگه داشتن داده های مربوط به کیف پول دیجیتال کاربران را به اشتراک نگذارده است.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا