اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران کریپتو اکنون وون کره جنوبی را به جای دلار ترجیح می دهند

فهرست

  • جذب رای دهندگان دوستدار رمزنگاری
  • قوانین سختگیرانه لیست

طبق یک خبر اخیر گزارش بر اساس گزارش بلومبرگ، وون کره جنوبی به عنوان مورد علاقه جدید سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال ظاهر شده و از دلار آمریکا پیشی گرفته است.

در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴، وون کره توانست ۱۱ میلیارد دلار حجم بیشتری نسبت به دلار ایجاد کند.

محبوبیت فزاینده آلتکوین ها در کره جنوبی یکی از دلایل اصلی این پدیده است. توکن های کوچکتر اکثریت قریب به اتفاق حجم ذکر شده در بالا را تشکیل می دهند.

علاوه بر این، رقابت فزاینده ای بین صرافی های ارزهای دیجیتال محلی وجود دارد. Bithumb و صرافی‌های کوچکتر تلاش می‌کنند تا سهم بازار Upbit، رهبر فعلی ارزهای دیجیتال در بازار کره جنوبی را جذب کنند.

جذب رای دهندگان دوستدار رمزنگاری

کره جنوبی برای مدت طولانی یکی از مراکز اصلی ارزهای دیجیتال در سراسر جهان بوده است. البته شخصیت‌های برجسته سیاسی به محبوبیت روزافزون دارایی‌های دیجیتال در آستانه انتخابات پارلمانی آتی توجه کرده‌اند. احزاب رقیب در تلاش هستند تا با انواع انگیزه ها رای دهندگان ارز دیجیتال را جذب کنند: از تعویق مالیات گرفته تا دسترسی علاقه مندان به رمزنگاری محلی به وجوهی که در صرافی داغ بیت کوین در ایالات متحده معامله می شود.

در ماه مارس گذشته، حجم معاملات ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات از کل صرافی کره جنوبی پیشی گرفت.

قوانین سختگیرانه لیست

در میان این جنون، تنظیم کننده های کره جنوبی در تلاش هستند تا توکن های مشکوک را سرکوب کنند. طبق آخرین اخبار رسانه های داخلی، فهرست ژتون هایی که قبلا توقیف شده بودند توسط مقامات ممنوع خواهد شد. پروژه‌های رمزنگاری داخلی مختلف مانند Galaxy (GXA) و Orbit Chain (ORC) اخیراً قربانی هک شده‌اند. علاوه بر این، صادرکنندگان توکن خارجی ملزم به انتشار وایت پیپرهای خود به طور خاص برای بازار کره هستند تا در صرافی های محلی فهرست شوند. افرادی که این قوانین را نقض کنند ممکن است با جریمه های سنگین یا حتی حبس روبرو شوند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا