اخبار ارز دیجیتال

تریدر کریپتو روی جیم کرامر شرط می‌بندد تا سبد سهام خود را در یک ماه دو برابر کند

کرامر که به دلیل ارائه تخصص سرمایه‌گذاری خود به عنوان میزبان برنامه «Mad Money» CNBC شناخته می‌شود، در جامعه ارزهای دیجیتال به دلیل از دست دادن این علامت شهرت پیدا کرده است.

AIgod تاجر معروف ارزهای رمزنگاری شده توییتر اعلام کرد که سبد “معکوس کرامر” خود را تنها در یک ماه از طریق یک معامله معکوس “ساده” با جیم کرامر مجری Mad Money CNBC دو برابر کرده است. لبخند را برای جامعه به ارمغان آورد.

معامله گر که در توییتر به دلیل جلوگیری از فروپاشی Terra Luna در اوایل سال جاری با آخرین توییت خود در 22 آگوست معروف شد، یک توییت نزولی را با اشتیاق در حساب معکوس جیم کرامر دنبال کرد. من گفتم به موقعیت برگشت. از کرامر در ایالت نزدک.

اوایل همان روز، Algod اعلام کرد که حساب Cramer معکوس آن برای اولین بار “رسما دو برابر شده است”. استارت آپ وقتی در 19 ژوئیه از 35 ETH به عنوان وثیقه استفاده کردم، مبلغ 51470.56 دلار بود.

بر اساس آخرین توییت وی، حساب معکوس AIgod دارای ارزش خالص 97007.62 دلار است که نشان دهنده بازگشت عظیم 88.47 درصدی سرمایه اولیه آن است.

جیم کرامر یک مدیر سابق صندوق تامینی است که مجری برنامه Mad Money CNBC است. اگرچه او در دنیای مالی به خوبی شناخته شده است، برخی از جامعه ارزهای دیجیتال معتقدند که ممکن است عاقلانه تر باشد که روی انتخاب های ارز دیجیتال و سهام او شرط بندی کنیم.

«Inverse Cramer» پس از اینکه Reddit و Twitter شروع به ارائه این ایده ساده کردند، به چیزی شبیه به یک الگوی رفتاری تبدیل شد. اگر کرامر بگوید سهام بفروش، من آن را می خرم. اگر خرید سهام را توصیه کرد، آن را بفروشید.

از نو، ETF کرامر معکوس یک حساب توییتر با بیش از 84900 دنبال کننده “توصیه های سهام جیم کرامر را دنبال می کند تا بتوانید برعکس آن را انجام دهید.”

AIgod پس از برنده شدن یک میلیون دلار به یک نام آشنا در صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل شد. بستر بین او و مدیرعامل Terraform Labs، Do Kwon، AIgod استدلال کرد که قیمت توکن LUNA Terra از 14 مارس 2022 به کمتر از قیمت فعلی 88 دلار در یک سال خواهد رسید.

در کمتر از دو ماه، لونا از رکورد بیش از 120 دلار به تنها 0.84 دلار سقوط کرده است.نویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا