اخبار ارز دیجیتال

داستان‌های رمزنگاری: تیم دراپر می‌گوید چگونه خانواده‌اش به بیت‌کوین مهاجرت کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

میلیاردر سرمایه‌گذار، تیم دریپر، گوشه‌ای از سفر خانواده‌اش به بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را تغییر داده است.

یکی از معروف ترین سرمایه گذاران دره سیلیکون، تیم دریپر نقش کلیدی در سلسله Draper VC ایفا کرده است. نه تنها به این دلیل که او یک سرمایه گذار اولیه در شرکت های فناوری مانند تسلا و اسکایپ بود، بلکه به این دلیل که نقطه عطفی در مسیر Drapers به ​​سمت بیت کوین (BTC) ایجاد کرد.

در آخرین قسمت از داستان‌های رمزنگاری کوین تلگراف، دریپر در مورد اینکه چگونه سلسله دریپر نسبت به بیت‌کوین، بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک‌چین صعودی شد صحبت می‌کند.

داستان خانواده دریپر از ارزهای رمزنگاری شده چندین سال پیش آغاز شد که تیم دریپر به روش‌هایی برای مبادله کالاهای مجازی با ارز فیات علاقه مند شد.

“من با این مرد بزرگ از کره جنوبی ملاقات کردم. او گفت که باید برای پسرش شمشیر بخرد. برای تولد او بود و 40 دلار بود.” در عوض، معلوم شد که این یک شمشیر مجازی است و دراپر را وادار کرد تا به فکر سنتی بیفتد. فروشگاه های مجازی با ارزش برای پول او گفت:

بنابراین، آیا مردم کالاهای مجازی را با ارز فیات می خرند؟

پس از عرضه بیت کوین در سال 2009، دریپر از قبل به دنبال چیزی شبیه ارز دیجیتال BTC بود و به سرعت شروع به انباشت بیت کوین کرد. او گفت: «این یک ارز جهانی بود، یک ارز جهانی.

حتی پس از از دست دادن 40000 بیت کوین به Mt. Gox، صرافی که در سال 2011 ورشکست شد، دریپر ایمان خود را به ارز دیجیتال ساتوشی ناکاموتو از دست نداد. او همچنان به خرید بیت کوین ادامه داد و 30000 بیت کوین را از حراج ملی بیت کوین های ضبط شده از جاده ابریشم در سال 2014 دریافت کرد.

مربوط: تیم دریپر به بنیان‌گذاران توصیه می‌کند حداقل دو حقوق در ارزهای دیجیتال، یعنی «معادل پول نقد» حفظ کنند.

اشتیاق تیم دریپر به ارزهای دیجیتال به طور طبیعی به پسرانش آدام و بیلی دریپر منتقل شد. آدام دریپر، سرمایه‌دار نسل چهارم، Boost VC، یک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز در مراحل اولیه با تمرکز بر رمزنگاری را در سال 2012 تأسیس کرد. این شرکت در دور سوم خود در سپتامبر 2022 90 میلیون دلار جمع آوری کرده است. برادر آدام، بیلی دریپر نیز در مورد صنعت ارزهای دیجیتال پر سر و صدا بوده است.

به گفته تیم دریپر، هر دو پسرش پس از تبدیل شدن به یک گاو بیت کوین، به نوعی در صنعت کریپتو درگیر شدند.

تیم، بیلی، بیل دریپر، آدام، النور دریپر.منبع: Draper Cygnus

پسرم در مورد کاری که من انجام می‌دادم بسیار مشتاق بود. دو تا از پسرانم در واقع تلاش می‌کردند با من کار کنند و پسر دیگری شتاب‌دهنده Boost راه‌اندازی کرد، اما من کسی بودم که آن کار بیت‌کوین را انجام می‌دادم. او تصمیم گرفت یک شتاب‌دهنده بسازد. دراپر گفت که فقط بر بیت کوین متمرکز شده است.

از سوی دیگر، بیل دریپر، پدر تیم دریپر، هر چه باشد نسبت به ارزهای رمزپایه بدبین است. دراپر گفت: «پدرم اصلاً مشتاق نبود.

داستان کامل را دنبال کنید: چگونه تیم دراپر در بیت کوین سرمایه گذاری کرد و پول زیادی به دست آورد | داستان های رمزنگاری Ep. بیست و سه

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا