اخبار ارز دیجیتال

استارت‌آپ کریپتو مجسمه‌های نمادین فیات را با بودجه ۱ میلیون یورویی ذخیره می‌کند

پس از اینکه بانک‌های سنتی از تایید نماد تصمیم‌گیری منطقه یورو خودداری کردند، صنعت کریپتو به نجات بنای یادبود یورو مشکل‌دار فرانکفورت می‌آید.

مسیرهای مالی سنتی و صنعت ارزهای دیجیتال دوباره با هم تلاقی کردند و یک استارت آپ ارز دیجیتال آمده است تا بنای یادبود یورو فرانکفورت را نجات دهد.

استارت‌آپ ارزهای دیجیتالی فرانکفورت، Caiz Development، 1 میلیون یورو (حدود 961000 دلار) بودجه در طول پنج سال آینده برای نجات مجسمه معروف یورو ارائه خواهد کرد.

Kais که این خبر را روز سه‌شنبه اعلام کرد، گفت که این شرکت فرصت بازاریابی خوبی را در حمایت از مجسمه با به دست آوردن نمایش منحصر به فرد دید.

از طریق تامین مالی، این شرکت توانست تابلوی محصولات خود را در کنار نماد یورو 14 متری با 12 ستاره زرد که نماینده اعضای سابق اتحادیه پولی بود، قرار دهد.

Euromonument و برنامه بازاریابی Kai.منبع: Kaizu Development

مجسمه نمادین یورو در سال 2001 در مقابل مقر سابق بانک مرکزی اروپا برای بزرگداشت معرفی یورو نصب شد و از آن زمان تاکنون نماد تصمیم گیری یورو بوده است. این بنای تاریخی در سال های اخیر به دلیل خرابکاری های مکرر با مشکل مواجه شده است و کمیسیون فرهنگی فرانکفورت هر سال حدود 250000 یورو هزینه می کند تا تابلو را در وضعیت خوبی نگه دارد.

این کمیسیون از 110 بانک برای حفظ مجسمه درخواست کمک مالی کرد، اما هیچ یک از آنها نمی خواستند از علامت معروف یورو حمایت کنند. رئیس کمیسیون، مانفرد پول گفت که 90 بانک حتی پاسخ ندادند و هشت بانکی که پاسخ دادند پول کافی برای صرفه جویی در امضاها ارائه نکردند.

این نماد بخشی از هویت شهر فرانکفورت است.

ارتباط:پوند استرلینگ از یورو پیروی کرد: نرخ پوند دلار به پایین ترین حد خود رسید

امروزه، این بنای یادبود به لطف صنعت ارزهای دیجیتال که اغلب به شدت نسبت به سیستم ارزهای فیات موجود بدبین هستند، حفظ شده است. او اذعان کرد که اغلب با ارزهای متمرکز و ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز مخالف است.

هانسن گفت: «اولین واکنش من وقتی شنیدم که علائم در معرض خطر هستند این بود که نمی‌توانستم شهر را باور کنم و بانک‌ها واقعاً اهمیتی نمی‌دهند. او گفت: «با توجه به تعداد دفعاتی که از این تابلو عکس گرفته می شود، گفتیم: ببینید، این یک بی خیالی مطلق است.

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا