اخبار ارز دیجیتال

Crypto Platform Paxful ETH را از بازار حذف می کند

مدیرعامل Paxful، Ray Youssef، حرکت اتریوم به سمت اثبات سهام، آگاهی از تمرکز، و قابلیت‌های استخراج توکن را به عنوان دلایل این حرکت برجسته کرده است.

بازار ارزهای دیجیتال همتا به همتا Paxful توکن بومی اتریوم، اتر (ETH) را از بازار خود حذف کرده است و نگرانی‌های زیادی در مورد دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان بر اساس ارزش بازار دارد.

Ray Youssef، مدیرعامل Paxful این حرکت را در پیامی برای نزدیک به ۱۱.۶ میلیون کاربر این پلتفرم اعلام کرد که بعداً در توییتر به اشتراک گذاشت.

یوسف به سه نگرانی کلیدی در مورد اکوسیستم اتریوم اشاره کرد که منجر به کاهش ETH در بازار شد: قصد Paxful برای حفظ یکپارچگی خود و “پول” جهانی که توسط سیستم ارز فیات هدایت می شود. او به تلاش ها برای مبارزه با “آپارتاید اقتصادی” اشاره کرد.

من می‌خواهم دنیایی را ببینم که بیت‌کوین میلیاردها نفر را که تحت ستم این سیستم شیطانی قرار گرفته‌اند، آزاد کند، به‌ویژه آن‌هایی که در جنوب جهانی بی‌مورد آسیب دیده‌اند.»

تغییر اتریوم از Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) دلیل اولیه این حرکت بود. یوسف توضیح داد که PoW “نوآوری است که بیت کوین (BTC) را تنها پول صادقانه می کند” و حرکت اتریوم به PoS، ETH را به “شکل دیجیتالی ارز فیات” تبدیل کرده است.

مرتبط: ما باید پذیرش جهانی بیت کوین در جنوب را سریعتر انجام دهیم – مدیر عامل Paxful

یوسف همچنین از غیرمتمرکز نبودن اتریوم انتقاد کرد و به توانایی این پروتکل در اجازه توکن سازی دارایی ها به عنوان تسهیل کننده کلاهبرداری و کلاهبرداری در اکوسیستم ارزهای دیجیتال اشاره کرد.

“توکنی که ETH ایجاد کرد کلاهبرداری بود که میلیاردها نفر را دزدید. آنها شتاب ارزشمندی را از بیت کوین گرفتند و سال ها را صرف ماموریت ما کردند.”

مدیر عامل Paxful حتی پس از سقوط FTX در نوامبر ۲۰۲۲، مدافع سرسخت حفظ بیت کوین و ارزهای دیجیتال بوده است. یوسف از کاربران ارزهای رمزنگاری شده درخواست کرد تا دارایی های بیت کوین خود را به ذخیره سازی خود نگهداری کنند.نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا