اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم پرداخت رمزنگاری Wyre محدودیت برداشت ۹۰ درصدی را افزایش داد

تنها پنج روز پس از اعمال، Wyre تمام محدودیت‌های برداشت از حساب را برداشته است.

پلتفرم پرداخت کریپتو Wyre پس از تضمین وجوه اضافی، محدودیت برداشت ۹۰ درصدی را که در اوایل این هفته برای کاربران اعمال کرده بود، لغو کرد.

در ۱۳ ژانویه، شرکت فین‌تک مستقر در سانفرانسیسکو اعلام کرد که از یک «شریک استراتژیک» بودجه دریافت کرده است تا به آن اجازه دهد به فعالیت‌های عادی خود ادامه دهد، از جمله پذیرش مجدد سپرده‌ها.

وی افزود: ما به عنوان یک موسسه مالی تحت نظارت، مفتخریم که توانسته ایم بدون تعلیق برداشت به مشتریان خود به شیوه ای مطمئن و سالم خدمت کنیم.

Wyre محدودیت برداشت را در ۸ ژانویه تعیین کرد و مشتریان را از خالی کردن کامل حساب های خود با محدودیت برداشت ۹۰ درصد محدود کرد.

این محدودیت‌ها تنها دو روز پس از آن اعمال شد که یکی از کارمندان سابق اشاره کرد که ممکن است شرکت تعطیل شود. Wyre در توضیح سقف خروج، گفت که این “به نفع جامعه ماست” اما از افشای اطلاعات بیشتر خودداری کرد.

با این حال، تا آخرین به‌روزرسانی، Wire گفت که برداشت‌ها و سپرده‌های محدود و کامل پس از دریافت «سرمایه اضافی» از یک «شریک استراتژیک» نامشخص، بار دیگر مجاز شدند.

ما پذیرش سپرده‌ها را از سر می‌گیریم و سقف برداشت ۹۰ درصدی را فوراً برمی‌داریم.»

وی افزود: “این سرمایه اضافی به ما کمک می کند تا ماموریت خود را برای ساده سازی و متحول کردن اکوسیستم مالی جهانی ادامه دهیم.”

الان رای بدهید!

Wyre پرداخت‌های بلادرنگ، حواله‌های همان روز، انتقال مستقیم به بانک و پرداخت‌های مرزی را در فیات و ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد. این شرکت در آوریل ۲۰۲۲ توسط شرکت فین تک بولت به مبلغ ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد.

مربوط: ارزهای رمزنگاری شده به دنبال زنده ماندن در دوره اول هستند

این شرکت که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، مانند بسیاری دیگر در بازار نزولی ارزهای دیجیتال، فشار را احساس می کند. طبق گزارش ها، این شرکت در اوایل ماه جاری ۷۵ کارمند خود را اخراج کرد.

علاوه بر این، گزارش های گسترده از تعطیلی احتمالی در اوایل ژانویه نگرانی هایی را در مورد ورشکستگی افزایش داده است. با این حال، این شرکت آنها را تکذیب کرده است و اطلاعیه امروز حاکی از بهبود وضعیت فعلی است.

کیف پول رمزنگاری محبوب MetaMask در ۵ ژانویه زمانی که اعلام کرد این پلتفرم را از جمع‌آوری کننده موبایل و افزونه مرورگر خود حذف می‌کند، روابط خود را با Wyre قطع کرد.نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا